image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Де зробити розвал сходження?

Хочете відчувати себе за кермом свого автомобіля впевнено та отримувати задоволення від управління? Відвідайте автосервіс і перевірте розвал-сходження його коліс. 
 
Завод-виробник рекомендує проводити інтервальний розвал-сходження коліс через кожні 15 тисяч кілометрів пробігу або один раз на рік. Фахівці сервісних центрів радять обов'язково робити позапланову перевірку розвалу-сходження після ремонту ходової частини, заміни шин, а також в якості додаткової діагностики при купівлі транспортного засобу з пробігом. 
 
Переваги професійної діагностики та настройки на СТО все діагностичні процедури проводять кваліфіковані майстри на сертифікованому обладнанні за допомогою спеціальних мішеней, які розміщуються на колесах авто, для зчитування відеокамерою відбитих імпульсів випромінювання. Таким чином перевіряються кути індивідуального і сумарного сходження, а також розвалу коліс. Для передньої осі вимірюються кути поздовжнього і поперечного нахилу осі повороту колеса. 
 
Все дані діагностики виводяться на екран, а потім обробляються, після чого майстер може приступати до налаштування. Суть процедури розвалу-сходження - вирівнювання положення всіх чотирьох коліс по відношенню один до одного. Результат правильного регулювання - поліпшення стійкості та керованості автомобіля, зниження зносу шин і навіть економія палива.

Як проводять діагностику і налаштування положення коліс? 

  Процедура розвалу-сходження в СТО включає наступні операції: 
  • перевіряємо тиск в колесах, щоб тиск в них був однаковий; 
  • встановлюємо на колеса мішені, які передають на приймач дані про їхнє становище; 
  • вводимо необхідні дані в комп'ютер; 
  • прокатуємо автомобіль вперед-назад, щоб комп'ютер міг отримати дані про стан коліс в динаміці; 
  • проводимо розблокування поворотної опори (кола, п'ятака): 
  • для перевірки поздовжнього і поперечного сходження передніх коліс викручуємо їх спочатку в одну, а потім в іншу сторону; 
  • фіксуємо гальмо і спицю керма в прямому положенні та починаємо регулювати кути сходження і розвалу коліс за допомогою спеціальних болтів. 

Де можна зробити розвал-сходження? 

Розвал сходження - процедура, яка вимагає професійного підходу, спеціальних інструментів і обладнання, тому краще її довірити грамотним фахівцям з позитивною репутацією. 
 
Не знаєте, де добре зробити розвал-сходження своєї машини? Автосервіс Smotor пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування автомобілів марок Hyundai, KIA, Ssang Yong, Toyota, Lexus. На нашому сайті smotor.com.ua ви знайдете інформацію про розвал-сходження, проведеному кваліфікованими механіками сервісного центру. Для запису залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номерами телефонів.
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks