image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна мастила КПП/АКПП у Вишневому і Києві

Заміна мастила КПП/АКПП у Вишневому і Києві
Вартість

Вартість від 300 грн

Час виконання

Час виконання 30-60 хвилин

Всі запчастини

Всі запчастини В НАЯВНОСТІ

ЗАПИСАТИСЬ

Замінити масло в АКПП - поліпшити управління транспортом на дорозі в Києві. Автоматика дозволяє не відволікатися на постійне перемикання передач, сконцентруватися на водінні, тим самим уникнувши неприємних ситуацій. Виробники рекомендують проводити заміну рідин не менше ніж один раз в 60 - 80 тисяч кілометрів пробігу. Це дозволяє продовжити термін служби автоматики, уникнути великих поломок.


Сервіс по заміні масла в АКПП в Вишневому, Києві пропонує послуги кваліфікованих експертів ремонто-монтажних робіт для автотранспорту вітчизняних і зарубіжних марок. На території діє магазин, асортимент якого налічує понад 15 тисяч різних деталей, матеріалів і масел, тому підібрати потрібний розчин для заміни масла в КПП Київ не складе труднощів.

Заміна масла в коробці КПП - час заміни, зона ризику


Більшість водіїв вважають, що причиною передчасної заміни масла КПП, ціна якого може відрізнятися в залежності від марки виробника, стає характер їзди і ситуації на дорогах. Крім даних причин, існують важливі додаткові:


  • управління авто в ритмі великого міста Київ - старт-зупинка. Різкі ривки призводять до підвищеного стирання деталей, передчасного забруднення масла частинками металу;
  • манера їзди власника - різкий старт без прогріву, різке гальмування;
  • машина для міста на гірських трасах. Надмірні навантаження на непризначені для подібної експлуатації механізми не проходять без сліду;
  • популярна причина заміни масла в КПП - їзда по поганій дорозі, через ґрунтовку, бруд.

Умови експлуатації транспорту вкорочують термін зміни. Найбільш оптимальним часом щоб замінити масло в акпп стають 60 тисяч пробігу, в майбутньому - не рідше 40 тисяч кілометрів. Вчасно звернувшись до професіоналів, можна уникнути великих поломок - ціна послуг значно менше, ніж ціна повних відновлювальних робіт коробки передач.


Коли пора замінити масло в АКПП


Механізми під час роботи піддаються постійному тертю, тому спрацювання частин - звичайна справа, яка чекає кожного автолюбителя в Києві. Заміна масла КПП Вишневе необхідна з основної причини - наявність частинок металу, бруду, пилу в рідині, які знижують ефективність механізмів. Також причиною зміни стає помутніння прозорого розчину через домішок пилу.
Усередині пристрою є спеціальні фільтри, невеликі магніти. Фільтраційна система затримує дрібне сміття, частинки пилу, грудки бруду. Магніт притягує металеві абразиви, які можуть порушити роботу системи. Через деякий час, деталі втрачають здатність затримувати бруд, який проникає в систему.


У Києві замінити масло в АКПП, ціна якого залежить від виробника, необхідно при значному зменшенні кількості рідини в резервуарі, помутніння кольору, наявності сторонніх частинок, помітних на перший погляд. В процесі експлуатації, розчин змінює колір, тому про необхідність зміни може сказати тільки майстер, зважаючи на досвід і знання.


Автосервіс - заміна масла АКПП. Як діють професіонали


Заміна масла КПП, ціна якого залежить від виробника, в містах Київ, Вишневе можлива у фахівців СТО. Після звернення, майстри проведуть огляд, виявлять неполадки і оперативно їх усунуть. Незалежно від класу автомобіля, автосервіс заміна масла КПП проходить в декілька етапів:

  • піддон масляного картера демонтують, перевіряють на можливі пробоїни;
  • піддон промивають від частинок бруду, залишків рідини спеціальними очисними розчинами;
  • проводитися заміна прокладки в піддоні;
  • якщо на транспорті встановлена ​​система фільтрації грубої очистки, то промивають від забруднень.Повна чистка, а не тільки заміна рідини, допомагає поліпшити експлуатаційні характеристики коробки, збільшити товщину захисної плівки, яка з'являється в результаті зіткнення масел з металевими поверхнями. Після промивання водій зможе відчути різницю - перемикання передач стає більш ефективним, автоматика краще реагує на дії власника.


Скільки коштує заміна масла КПП?


Заміна масла КПП, ціни вказані на сайті. Клієнти можуть суттєво заощадити власний час завдяки попередньому запису до майстра СТО Smotor Вишневе. Прийнятна ціна, приємна обстановка і добре ставлення до автомобіля і його власника - незаперечні переваги СТО.


Клієнтам сподобаються приємні, конкурентні ціни, швидка, ефективна допомога майстрів у вирішенні проблем, що виникли. Замінити масло в АКПП - стандартна процедура, яка суттєво поліпшить характеристики механізмів, убезпечить водія на дорогах.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks