image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Прошивка електрообладнання у Вишневому та Києві

Прошивка електрообладнання у Вишневому та Києві
Вартість

Вартість від 2000 грн

Час виконання

Час виконання 1-4 години

ЗАПИСАТИСЬ

Прошивка авто - популярна послуга у сучасних автолюбителів в Києві. Програми змінюють деякі параметри ЕБУ, що дозволяє підвищити експлуатаційні якості, скоротити витрату бензину, підвищити потужність. Виробник спочатку програмує автомобіль на певні параметри, але без врахування кліматичних особливостей місцевості, частоти використання транспорту.


Встановлені заводом-виробником обмеження не дозволяють використовувати наявні ресурси по максимуму. Правильна прошивка авто, проведена професіоналами компанії СТО Smotor Київ, значно скорочує час розгону, покращує роботу систем при включенні кондиціонера, підвищує реакцію педалі газу, регулює токсичність вихлопного газу. Скільки коштує прошивка авто? Ціна вказана на сайті.
Прошити комп'ютер автомобіля - що таке ЕБУ?


ЕБУ, інша назва контролер, керує будь-якими процесами автомобіля. Отримуючи дані від датчиків, блок управління переробляє інформацію, направляє до відповідних мікросхем, поршням, запчастинах. Під контролем БУ знаходяться такі вузли, як система запалювання, подача палива, світло фар, автоматичне перемикання передач. Прошивка авто дозволяє вдосконалити всі процеси.


Пристрій виглядає як набір плат для комп'ютера, може розташовуватися в салоні автомобіля - під радіатором пічки, панеллю керування. У рідкісних випадках, у авто бізнес-класу блок управління поміщається під задніми сидіннями, в багажнику. Також пристрій може перебувати під капотом транспорту, але таке розміщення вимагає хорошої герметизації від вологи, снігу, перепадів температур.


Прошивка авто, ціни в Києві прийнятні автолюбителям, протікає в кілька етапів:

 • проводиться діагностика стану двигуна - несправності необхідно усунути, інакше перепрограмування робити не можна;
 • підключається пристрій, через який зчитується наявна програма, модернізується стара або встановлюється нова;
 • перезапис програми для ЕБУ, прошивка блоку управління двигуном;
 • розміщення нового ПЗ.
Далі власникові потрібно зробити тестовий заїзд, щоб проконтролювати правильність роботи систем. Скільки коштує прошивка двигуна? Ціна на послуги вказана на сайті СТО Вишневе.


Переваги прошивки блоку управління двигуном


Тюнінг спеціальними програмами - це можливість удосконалити характеристики автомобіля, відрегулювати моменти що цікавлять, які стосуються витрат пального, підвищення потужності за прийнятну ціну. Прошивка бортового комп'ютера від фахівців в Києві має незаперечні переваги:

 • скорочення часу розгону, вдосконалення режимів холодного запуску за рахунок регуляції роботи вентилятора;
 • при прошивці блоку управління двигуном кут випередження піддається коригуванню, позитивно змінюються параметри впорскування, завдяки чому паливо використовується ефективніше, значно знижується ціна витрат;
 • зменшується токсичність вихлопів, так як прошивка авто, ціни послуги вказані на сайті, регулює подачу, витрата палива, його повне згоряння;
 • наявні налаштування працюють більш ефективно, так як на відміну від заводських, їх дія спрямована на використання наявних ресурсів максимально ефективно.

За допомогою програм при прошивці бортового комп'ютера на СТО Вишневе калібрується більше тисячі різних показників. Вони дозволяють підвищувати потужність, збільшувати крутящий момент, регулювати витрату палива і робити його більш ефективним. В результаті машина використовує наявні ресурси, працює краще, але без шкоди для терміну експлуатації.


Чому не варто прошивати бортовий комп'ютер самостійно


Сучасні автолюбителі Вишневе, покладаючись на просунуте обладнання, мінімальний досвід, вирішують зайнятися тюнінгом самостійно, не звертаючись до професіоналів. У любителя немає можливості перевірити якість прошивки комп'ютера автомобіля, яка у офіційних сервісів поставляється від перевірених ліцензіатів. В результаті клієнт втрачає кошти, отримуючи натомість сумнівну програму для налаштування.
До негативних моментів відносяться:

 • безконтрольне збільшення потужності, що призводить до надмірної витрати природних ресурсів машини, скорочення терміну експлуатації в кілька разів;
 • неправильна прошивка авто в Києві стане причиною викидів більш токсичних вихлопних газів;
 • сторонні програми можуть змінювати блок управління, в результаті чого власник отримає недостовірні показники, які значно відрізняються від справжніх;
 • невмілі маніпуляції при прошивці комп'ютера автомобіля стають причиною серйозного збою, наступних ремонтів, переналаштувань.

Ціна самостійної прошивки блоку управління двигуном в кілька разів перевищує ціну робіт на СТО Київ, так як можливі наслідки їх виправлення - непорівнянні. Витративши кошти на купівлю обладнання, програмне забезпечення для прошивки авто, автолюбитель ризикує збільшити витрати за рахунок наступних ремонтів.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks