image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна гальмівних дисків у Києві та Вишневому

Заміна гальмівних дисків у Києві та Вишневому
Вартість

Вартість від 650 грн

Час виконання

Час виконання 30-60 хвилин

Гарантія

Гарантія 12 місяців / 24 000 км

Всі запчастини

Всі запчастини В НАЯВНОСТІ

ЗАПИСАТИСЬ

Заміна гальмівних дисків - необхідність, без якої не обійдеться автолюбитель. Пристрої відносяться до найбільш значущих частин конструкції, так як дозволяють машині зупинитися, уповільнити рух. Диски вважаються часто замінним деталям - регулярні навантаження, тертя частин сприяє швидкому зносу, виходу з ладу.


У правилах по експлуатації авто прописаний термін заміни гальмівних дисків авто, але регулярність змінюється в залежності від манери керування, експлуатації транспорту, погодних умов, якості покриття на дорогах. В середньому, заміна передніх гальмівних дисків відбувається кожні 10000 км для звичайних авто в Києві, Вишневому, для спорт-карів - до 5000 км.
Заміна гальмівних дисків авто - принцип роботи деталей


Після того, як водій натискає на педаль гальма, в магістралі гідроприводу значно збільшується тиск, що змушує висуватися поршні робочих циліндрів. Елементи механічно притискають колодки до барабана - диск міцно закріплений на спиці колеса, тому його уповільнення призводить до зупинки машини. Справність кожної деталі покращує гальмування, своєчасну зупинку авто в Києві.


Заміна передніх гальмівних дисків в Вишневому може проводитися рідше, ніж належить. В такому випадку, частини зношеного барабана можуть заблокувати колесо, поршні циліндрів висуватимуться далі, перекосять. Результатом стає велика поломка вузла, дорогий ремонт.


Коли пора проводити заміну гальмівних дисків


При достатньому зносі накладок з'являються ознаки, які свідчать про необхідність зміни:

 • педаль «йде» в підлогу при легкому дотику;
 • виникають ривки транспорту, занос однієї з частин авто свідчить про необхідну заміну задніх гальмівних дисків;
 • збільшення шляху гальмування - авто зупиняється не «по команді», а сповільнюється ривками, остаточно зупиняється;
 • скрип, вищання, хлопки під час гальмування на дорогах в Вишневому.
Також про необхідність ремонту може свідчити зниження кількості робочої рідини. Перші ознаки не потрібно ігнорувати - при їх появі необхідно звернеться до майстрів компанії СТО Smotor Київ, замовити заміну гальмівних дисків, вартість робіт є на сайті.


Заміна гальмівних дисків - на СТО або своїми руками?


У Києві автолюбителі з досвідом, прочитавши відповідну літературу, подивившись відео інших автолюбителів, часто вирішують провести ремонт частин власноруч. На перший погляд, заміна задніх гальмівних дисків не відніме багато часу, сил, але заощадить кошти. На практиці, щоб поміняти деталі, власнику транспорту знадобиться:

 • підйомний механізм для огляду авто;
 • набір ключів, знімачів відповідного розміру;
 • правильно прикладати зусилля, щоб при розкручуванні болтів не пошкодити різьблення. Полегшити завдання може ключ з динамометричної головкою, ціна якого перевищує ціну послуги заміна задніх гальмівних дисків на СТО Вишневе;
 • огляд знятої частини.

Виходячи з отриманої інформації про ширину диска, можливих тріщинах, перекоси і загальний стан, водієві доведеться зробити висновки - міняти зараз або почекати до наступного огляду на станції.


Вільний час - найбільш необхідний ресурс. Інструменти та набір знань не дають гарантії, що новачок впорається з роботою нарівні з майстром. У професіоналів в Києві заміна гальмівних дисків, вартість робіт прийнятна автолюбителям, займає не більше тридцяти хвилин, коли власник при самостійній зміні витратить день.
Заміна гальмівних дисків - ціна послуги


Вишневе - невелике місто, в якому важко знайти хорошу станцію техобслуговування. СТО Smotor пропонує сервіс для авто за приємними цінами - швидке обслуговування, без затримок, націнок. Заміна гальмівних дисків, ціна послуги вказана на сайті, у професіоналів має незаперечні переваги:

 • на території станції є магазин, асортимент в якому перевищує 15 тисяч деталей. Записавшись на ТО, власнику немає необхідності докуповувати запчастини - їх можна придбати на місці;
 • надається гарантія на оригінальні запчастини, ремонт;
 • заміна гальмівних дисків, ціна сервісу - найбільш прийнятна, конкурентоспроможна. При зверненні, клієнту сповіщають повну ціну сервісу без раптових націнок, надмірних витрат;
 • професійні співробітники, які мають великий практичний досвід, підбирають індивідуальний підхід до кожного.

Заміна гальмівних дисків на станції Київ - можливість заощадити час, провести хороший ремонт за приємну ціну.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks