image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна антифризу у Вишневому і Києві

Заміна антифризу у Вишневому і Києві
Вартість

Вартість від 360 грн

Час виконання

Час виконання 30-60 хвилин

Всі запчастини

Всі запчастини В НАЯВНОСТІ

ЗАПИСАТИСЬ

Заміна антифризу, ціна якого вказана на сайті - важливий процес, без якого не обійтися автолюбителю Києва. При внутрішньому згорянні палива виділяється велика кількість тепла, надлишок якого призводить до руйнування «серця» машини - двигуна. Саме для цього використовуються охолоджуючі рідини, зроблені на основі пропіленгліколю, етиленгліколю - речовини, які значно збільшують поріг закипання дистиляту.


Хімічний склад дозволяє ефективно охолоджувати двигун - звичайна вода швидко випарується, але дистильована рідина в поєднанні з реагентами знижує температуру деталей, оберігає від промерзання під час морозів. Самостійна заміна антифризу, вартість якого залежить від марки виробника, піддає водія ризику з огляду на токсичність речовин.


Київ СТО - заміна антифризу швидко і безпечно


Професіонали компанії СТО Smotor в Вишневому - кваліфіковані фахівці, тому справляються з поставленим завданням без проблем. Співробітники мають необхідні засоби захисту, що повністю виключає неприємні ситуації і робить послугу безпечної як для працівників, так і для автомобілістів. Завдяки досвіду, враховуються всілякі ризики, ремонт проходить без затримок.
В умовах гаража, при самостійній заміні антифризу в авто, власники стикаються з проблемою - вдається злити не більше 60% рідин. Залишки погіршують якість нової емульсії, роблять її менш ефективною. Перевага СТО Вишневе - засіб замінюється на 100%, що значно підвищує дію реагентів, збільшує тривалість дії холодагентів.


Безперечні переваги звернення до професіоналів:

 • приємна, конкурентна ціна на послугу в Вишневому, Києві;
 • перевірка охолоджуючого контуру на можливі неполадки;
 • огляд радіатора з подальшим прочищенням від іржі, осадів, залишків рідин;
 • усунення засмічень в патрубках, магістралях;
 • повітря спускається з системи до кінця;
 • не потрібно турбуватися про утилізацію антифризу, заміна якого проходить на станції.

Зважаючи на відсутність досвіду, автолюбителі в Вишневому, Києві, не беруть до уваги важливі деталі - при заміні антифризу, ціна на СТО Вишневе вказана на сайті, в дистиляті виявляється масло від мотора. Суміш двох розчинів - ознака порушення цілісності прокладки блоку циліндра. Найчастіше рідина замінюється, авто продовжує експлуатуватися, незважаючи на поломку, що призводить до наслідків у вигляді дорогого ремонту.


Заміна антифризу в авто у професіоналів - якісне обслуговування без ризиків для автолюбителів, повна заміна рідин без залишків, недоробок. Кожному клієнту - індивідуальний підхід, повні, вичерпні консультації, чесні ціни та дотримання термінів.


Коли потрібна заміна антифризу?


В умови по експлуатації авто вказується точний термін заміни - один раз в два роки, або 200 тисяч кілометрів пробігу. Тривалість строків обумовлена ​​спеціальним складом емульсій - на відміну від масел, реагенти містять велику кількість антикорозійних елементів, які запобігають ржавінню металевих деталей. Якісний антифриз, заміна рідин, зберігає мотор від корозії.
Як дізнатися, що пора відвідати сто, заміна антифризу:

 • пробіг авто перевищив 200 тисяч кілометрів;
 • емульсія в розширювальному бачку помутніла, з'явилися домішки, вкраплення, недоноски іржі;
 • двигун нагрівається швидше, охолоджується повільніше.

Також варто звертати увагу на те, що рідина може змінити колір під час експлуатації авто. В даному випадку тільки професіонал ТО після ретельної перевірки зможе сказати, чи пора провести заміну антифризу, вартість послуг Київ вказана на офіційному сайті компанії.


СТО - заміна антифризу. Як діють фахівці


Фахівці станції СТО Smotor в Києві проводять заміну рідин на холодному двигуні - робоча температура мотора може перевищувати 100 С, через що з необережності можна отримати опіки. Заміна антифризу в авто відбувається в кілька етапів:

 • наявну емульсію зливають по патрубкам в підготовлений резервуар;
 • проводять огляд патрубків охолоджувачів, прокладок, стиків на можливі тріщини, пробоїни;
 • охолоджувальну систему промивають від залишків розчину, грудок іржі. Для цього заливають дистильовану рідину, включають двигун, доводять до певної температури, після чого дають охолонути;
 • повторно зливають емульсію з відходами, повторюють процедуру;
 • заправка нового антифризу, заміна старого, повторне підключення двигуна.
Заміна антифризу, ціна послуги у професіоналів СТО Київ - гарне, своєчасне обслуговування, яке дозволяє поліпшити характеристики автомобіля, продовжити термін експлуатації, уникнути великих поломок і дорогого ремонту.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks