image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна мастила у Вишневому та Києві

Заміна мастила у Вишневому та Києві
Вартість

Вартість від 300 грн

Час виконання

Час виконання 30 хвилин

Гарантія

Гарантія 12 місяців / 10 000 км

Всі запчастини

Всі запчастини В НАЯВНОСТІ

ЗАПИСАТИСЬ

Заміна масла в машині — це стандартна процедура, яка допомагає збільшити довговічність і продуктивність двигуна. Якщо його не змінювати або використовувати паливо низької якості, можна просто «вбити» мотор свого автомобіля. Виходячи з цього стає зрозуміло, що за заміною масла краще звертатися до фахівців.
Якщо Вам необхідна ця послуга, звернутися за нею можете в СТО Smotor. Наш автосервіс розташований в місті Вишневому та Києві. Будемо раді місцевим клієнтам, жителям Києва та гостям з області. Вартість робіт по заміні масла можете уточнити у майстра по приїзду або в телефонному режимі за вказаним на сайті номером.


Як ми виконуємо цю процедуру


Насамперед фахівець СТО Smotor підбере оптимальне масло, яке підійде двигуну Вашого автомобіля. Тут важливу роль відіграє тип і марка мотора, а інше вже справа знань і практичного досвіду, якого у наших фахівців, на щастя, більш ніж достатньо. Вже 13 років працює наш автосервіс зі спеціалізацією на обслуговуванні авто корейських марок.


Наступний етап процедури — це нагрівання двигуна. Його температура для дотримання правильної технології заливки моторного масла повинна досягти робочої. Коли мотор прогріється, майстер очікує кілька хвилин охолодження, щоб не обпектися, і зливає відпрацьовану рідину.


Ще одним важливим етапом є оцінка злитої рідини. Майстер вивчає його колір і склад (чи немає сторонніх домішок). Ці фактори допомагають зрозуміти, чи потрібно промивати двигун чи можна замінити рідину без промивки. Не переживайте, на підсумковій ціні заміни масла в авто ця операція особливо не позначиться.


І останній етап процедури — зміна масляного фільтра і моторного масла. Як бачите, звучить все досить просто, але в усьому цьому процесі є маса підводних каменів. Уникнути їх можна тільки по досягненню багатьох років практики. І ці роки досвіду дійсно допомагають уберегти двигун від зносу і технічних несправностей.


Поради по заміні масла


Процедура не така проста, як здається на перший погляд. Вона спрямована на те, щоб захистити двигун від зносу і підвищити його продуктивність, однак якщо допустити помилку на важливому етапі, машині це дуже не сподобається. Причому вона обов'язково повідомить Вам про це своєю поведінкою вже після декількох тисяч, а іноді й сотень кілометрів пробігу.
Як уникнути помилок? Дотримуйтеся рекомендацій нижче:

 1. Не вибирайте масло по одній лише в'язкості, куди важливіше інші показники, такі як, наприклад, схвалено обране мастило виробниками Вашого мотора.
 2. Не використовуйте самостійні «експрес» заміни, через це в моторі може залишатися набагато більше відпрацьованої рідини.
 3. Дотримуйтеся рекомендованої частоти заміни мастила.
 4. Не використовуйте рідину з присадками або добавками.
 5. Важливий контроль рівня рідини. Недолив і перелив шкідливі для деталей.

Проводячи підсумок під вище сказаним, краще замовляти цю послугу у фахівців. І це не спроба «продати» Вам наше СТО. Це в першу чергу бажання допомогти, адже ми в цьому питанні розбираємося добре.

СТО Smotor спеціалізується на корейських автомобілях, але якщо Вам хочеться звернутися саме до нас, то ми не відмовимо і власникам машин інших марок.


Як часто потрібно міняти масло


Ми рекомендуємо замінювати масло кожні 10000 км. Це стандарт, якого варто дотримуватися, якщо експлуатація автомобіля проходить в нормальних умовах. Якщо ж машина використовується в екстремальних кліматичних або ландшафтних умовах, тоді замінювати паливо потрібно частіше на 20-30%.

Що може перенавантажити мотор:

 • морози;
 • підвищена вологість;
 • велика запиленість повітря.
 • часті поїздки по гірській місцевості та інших видах бездоріжжя;
 • автоспорт;
 • перевезення великогабаритних вантажів;
 • часте перебування в "пробках".Не затягуйте виконання цієї процедури у перевірених фахівців, тому що ціна своєчасної заміни масла набагато менше, ніж відновлення або покупка нового двигуна.


Скільки коштує послуга заміна масла


Мінімальна ціна за надання цієї послуги в СТО Smotor становить 300 грн. Проте, точну вартість заміни масла у Вашому конкретному випадку фахівець зможе назвати, дізнавшись марку і модель автомобіля, а також особливості його експлуатації. На підсумкову суму роботи впливає масло, яке підбере майстер. Причому ми не прагнемо продати клієнтам найдорожче. Наше завдання підібрати найбільш підходяще для конкретної ситуації.


Якщо необхідна заміна масла в машині, прямо сьогодні Вам з цим зможуть допомогти фахівці СТО Smotor в Вишневому та Києві.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks