image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Передпродажна діагностика у Вишневому та Києві

Передпродажна діагностика у Вишневому та Києві
Вартість

Вартість від 600 грн

Час виконання

Час виконання 30-60 хвилин

ЗАПИСАТИСЬ

Купівля нового, вживаного авто - справа не з рідких, тому компанія СТО Smotor Київ, Вишневе пропонує послугу - передпродажна діагностика транспорту. Перевірка сучасним оснащенням допомагає дізнатися про поточний стан машини, перевірити на можливі неполадки, проконтролювати витрати, потужність, прорахувати ймовірні ризики з ремонтом, споживанням палива в майбутньому.


Перевірка авто перед продажем в Києві - популярна послуга. Ціна сервісу незначна, в порівнянні з ймовірними майбутніми збитками від покупки неперевіреного транспорту. Передпродажна діагностика у фахівців допомагає істотно заощадити власний час, кошти, прорахувати майбутні витрати і уберегтися від придбання неякісного товару.


Діагностика авто перед продажем - як уникнути ризиків?


Автомобілісти при покупці транспорту звертають увагу на пробіг, рік випуску і «ненажерливість» авто. Машини останніх років випуску вважаються менш зношеними, тому їх купують охоче. Перевірка при продажі автомобіля в Вишневому підтверджує - стан агрегату в більшій мірі залежить від характеру експлуатації, тому навіть авто «свіжого випуску» може мати недоліки.
Перед передпродажної діагностикою показники пробігу коригуються - в такому випадку покупець ризикує отримати товар, що був колись транспортом компанії, який використовували по максимуму, зношений. Звернувшись до фахівців за проведенням передпродажної діагностики, ціна якої вказана на сайті, майбутній власник вберігає себе від обману, наступних витрат на численні ремонти.


Перевірка при продажі автомобіля стандартними пристроями не дає гарантій - показання приладів легко підробити. Досвідчений майстер в Києві, проводячи передпродажну діагностику, яка є комплексною, зможе помітити недобре в показниках спідометра, замасковані неполадки вузлів. За допомогою сучасного обладнання СТО власник отримує достовірні дані про пробіг, можливих сбоях в роботі, поломки.


Перевірка авто перед продажем - що оглядається?


В першу чергу проводиться передпродажна діагностика кузова - він є найбільш дорогою частиною транспорту, від його стану залежить подальший термін використання авто, безпеку пасажирів на дорозі. Якісний ремонт в Києві може відновити кузов з нуля після важкого ДТП, про який колишній власник може промовчати. Передпродажна діагностика, ціна якої вказана на сайті, виявляє минулі поломки кузова.
Перевірка проводиться новим обладнанням, яке показує стан силових вузлів, маркування, можливі сліди після хорошого відновлення. Майстер в ході перевірки авто перед продажем дізнається, в якій частині проводилась заміна каркаса, визначає замасковані порушення в геометрії кузова, що може позначитися на особливостях експлуатації, стане причиною подальших поломок.


Далі передпродажна діагностика, ціна якої вказана на сайті, застосовується щодо технічного стану всіх силових вузлів і систем. В даному випадку огляд підтвердить відповідність показників спідометра і реальний стан агрегату, або спростує їх, підтвердивши порушення. В процесі передпродажної діагностики оглядається двигун, трансмісія, ходова частина, електрообладнання.


В кінці проводитися тест-драйв, в ході якого збирається інформація, що підтверджує стан авто на момент перевірки при продажі автомобіля. Після комплексного огляду, покупець транспорту може самостійно зробити висновки - чи відповідає заявлена ​​продавцем ціна реальному стану транспорту.


Перевірка авто перед продажем - переваги професіоналів
Діагностика автомобілів, продаж із заключенням від експерта Київ - вірний спосіб уберегтися від ризиків, купити гарне авто з правильними налаштуваннями, робочими вузлами, системами. СТО Smotor пропонує послуги автолюбителям Вишневе, так як має незаперечні переваги:

  • якісна, комплексна перевірка авто перед продажем, в ході якої виявляється справжній стан авто;
  • гарантія і детальний висновок від експерта;
  • професіоналізм колективу - працівники мають великий досвід, кваліфікацію, тому зможуть без зусиль визначити приховані недоліки при перевірці авто перед продажем;
  • економія особистого часу - попередній запис дає можливість заощадити власний час, не чекати в черзі;
  • комплексний підхід до поставленого завдання, індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • передпродажна діагностика, ціна Київ - найбільш конкурентоспроможна на ринку послуг.

Вишневе - невелике місто, де складно знайти хорошого майстра для перевірки при продажі автомобіля. Компанія пропонує послуги фахівців, ціна яких - найбільш прийнятна для сучасних автомобілістів. Передпродажна діагностика Київ - можливість перевірити машину на неполадки, уберегтися від перекупників, аферистів, отримати хорошу машину за вдалу ціну.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks