image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ремонт двигуна у Вишневому та Києві

Ремонт двигуна у Вишневому та Києві
Вартість

Вартість від 3500 грн

Час виконання

Час виконання 2-12 днів

Гарантія

Гарантія 12 місяців / 24 000 км

Всі запчастини

Всі запчастини В НАЯВНОСТІ

ЗАПИСАТИСЬ

Ремонт автомобільних двигунів - ситуація, якої побоюється кожен власник транспорту. Мотор є найважливішою деталлю машини, її «серцем», вихід з ладу якого загрожує не тільки дорогим ремонтом, а й тривалим простоєм агрегату. У Києві, Вишневому ситуації з поломками - не рідкість, тому потрібен хороший майстер, який знайде причину поломки і оперативно усуне її.


Ремонт двигунів авто на станції СТО Smotor - якісне, професійне обслуговування, комплексна діагностика і оперативна робота щодо усунення неполадок. Клієнти можуть зарезервувати час огляду у майстри за допомогою спеціальної форми на сайті. Це допоможе заощадити власний час, позбавить від тривалого очікування в черзі. Ціна сервісу - найбільш прийнятна для автолюбителів.
Ремонт двигуна машини - ознаки поломки


Найчастіше водії стикаються з тим, що двигун заводиться не з першого разу, або не заводиться зовсім. Більш небезпечні рідкісні ситуації, коли авто зупиняється посеред дороги, з-під капота починає виходити пар або дим. В такому випадку ремонт і обслуговування двигуна - гостра необхідність, якої не уникнути власнику. Додатковими ознаками несправностей є:


 • збільшення витрат пального, масел і інших рідин. Працюючий в несправному режимі мотор споживає, спалює більше палива, ніж необхідно машині;
 • свічки запалювання покриваються накипом, корозією. Причини - масло в надлишку потрапляє в мотор, занадто інтенсивне спалювання пального;
 • падає потужність «серця» машини
 • мотор нагрівається швидше, ніж треба, перегрівається в холодну пору року.
Виявлення будь-якої причини має наштовхнути на думку - де можна провести якісний ремонт двигуна. Найбільш зручний варіант для автомобілістів Київ, Вишневе - СТО Smotor, де працюють досвідчені майстри, які знають всі тонкощі в ремонті важливих вузлів машини. Ціна на послуги порадує досвідчених водіїв, як і комфортна, доброзичлива обстановка.


Як проходить ремонт і обслуговування двигунів


На станції ТО майстри проводять детальний огляд на наявні видимі неполадки. Далі проводять технічну діагностику, яка допомагає більш детально уточнити несправності. Складність ремонту двигунів авто, ціни обумовлені складністю процесу:


 • мотор демонтують, розбирають на окремі частини;
 • проводиться дефектовка окремих елементів. На даному етапі перевіряється стан клонували, оглядаються блоки циліндрів, поршні. Перевіряється зношеність головок, можливі тріщини;
 • каркас мотора, складові миються від залишків бруду, нагару, розчинів;
 • шліфування частин клонували, заміна або ремонт головок циліндрів.По закінченню робіт проводитися повна збірка силового вузла. Двигун розміщують на стенд, поступово збирають складові, розміщують на свої місця. Ремонт двигуна, ціна якого вказана на сайті - кропітка робота професіоналів, без участі яких власнику не обійтися.


Ремонт двигунів автомобіля - вартість і переваги професійної роботи


Мотор - одна з найскладніших, значущих систем автомобіля, тому в даній ситуації обійтися власноруч з ремонтом не вийде. Необхідний майстер, який зможе поставити «залізного коня» на «ноги». На території сервісу є необхідне обладнання, за допомогою якого робота пройде без неприємностей. Також на станції є магазин з великим асортиментом запчастин. 


При зверненні в інші автосервіси Києва, власники стикаються з проблемою - немає потрібної деталі. Запчастина доводитися купувати по нескромній ціні у дилера, чекати доставки і втрачати дорогоцінний час. Магазин на території сто Вишневе має більше 15000 деталей, тому підібрати необхідну для ремонту двигуна авто, ціна якого вказана на сайті.
Звернення за допомогою до професіоналів має переваги:


 • скільки коштує ремонт двигуна в Києві, власник дізнається при першому зверненні, без подальших раптових націнок;
 • компанія надає гарантії на ремонтні роботи. Гарантійний термін - найбільший серед подібних послуг;
 • сучасне обладнання, що дозволяє провести комплексний огляд, виправити проблеми;
 • кваліфікований персонал з досвідом, необхідними вміннями. До роботи не допускаються новачки;
 • розцінки на ремонт двигуна найбільш чесні в Києві, Вишневому, підходять кожному автолюбителю.

Ремонт автомобільних двигунів у професіоналів Києва не забирає багато часу - злагоджена колективна робота дозволяє оперативно усувати неполадки, економлячи при цьому особистий час клієнта, кошти.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks