image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ендоскопія двигуна у Києві та Вишневому

Ендоскопія двигуна у Києві та Вишневому
Вартість

Вартість по запиту

ЗАПИСАТИСЬ

Ендоскопія двигуна в Києві проводиться для швидкого і точного виявлення неполадок нового або уживаного авто. Адже чим більше пробіг, тим меншим є потенційний термін використання транспортного засобу без заміни деталей і серйозного ремонту. І якщо раніше потрібно було оцінювати стан підвіски, зчитувати помилки та заміряти компресію, виконувати ряд інших дій для діагностики автомобіля, то зараз додатково можна скористатись простим сучасним методом оцінки експлуатаційного ресурсу – ендоскопія двигуна. В м. Вишневе і в Києві дану послугу можна замовити на СТО «СМОТОР».


Рік випуску, кількість власників, чисельність і серйозність ДТП – цю інформацію можна отримати за VIN-номером. Але одним з найважливіших критеріїв вибору б/в автомобілів є пробіг. Від нього безпосередньо залежить те, наскільки зношеними є деталі та різні механізми.
Переконатися у відсутності тріщин, протікань і деформованих компонентів агрегату можна завдяки ендоскопії двигуна. Апаратна діагностика мотора здійснюється за допомогою ендоскопа. Пристрій являє собою камеру з підсвічуванням, що кріпиться на стрижень. Зонд вводиться в отвір в заглушеному двигуні після зняття свічок запалювання. Камера передає зображення на екран або на підключений пристрій. На ринку представлені гнучкі ендоскопи, а також моделі з керованою камерою. Характеристики впливають на вартість обладнання, але перевірка двигуна ендоскопом з розширеним функціоналом дозволить без труднощів перевірити важкодоступні місця внутрішніх порожнин агрегату.


Для чого потрібна ендоскопія двигуна?


Виділимо три ключові завдання ендоскопії двигуна авто:

•        огляд стінок циліндрів і поршнів;

•        оцінка поверхні поршня;

•        перевірка цілісності клапанів і стану конструкції навколо них.


Саме стан циліндра відображає те, чи правильно вказано пробіг. Рекомендуємо виконувати перевірку ендоскопом перед покупкою уживаних авто з Німеччини, а також транспортних засобів марок SsangYong, KIA, Hyundai, Toyota, Lexus. Наявність дефектів на стінках циліндрів свідчить про великий пробіг і високу ймовірність поломок навіть в перші місяці експлуатації авто, особливо придбаного на вторинному ринку.


Послуга перевірки ендоскопом дозволяє переконатися в тому, що на поверхні поршня немає гарі або масла. В іншому випадку можуть виникнути проблеми в роботі двигуна. А маслянисті утворення на клапанах свідчать про погану герметичність. У моторах із безпосереднім уприскуванням ви зможете перевірити стан форсунок: нагар або рідина на соплах погано позначається на витраті палива. Причиною гідроудару може стати форсунка, яка сильно тече.
Пам'ятайте про те, що найнадійнішим способом оцінки стану авто є ендоскопія двигуна. В м. Вишневе і в Києві ви можете перевірити своє авто за допомогою ендоскопа на СТО «СМОТОР».


3 причини зробити ендоскопію двигуна SsangYong, KIA, Hyundai, Toyota, Lexus в Києві та в Вишневому


Вам не потрібно чекати завершення діагностики. При такій перевірці силовий агрегат не розбирається, тому скорочується термін перевірки.


Ключові переваги:

•        швидкість і якість – за рахунок нерозбірної перевірки вам не доведеться довго чекати на свій автомобіль;

•        якість результату – ендоскопія надає повну інформацію про стан деталей;

•        доступна ціна – скорочення кількості операцій знижує вартість.

Нерозбірна діагностика дозволить за максимально короткий час визначити обсяг неполадок мотора автомобіля.


Чому варто замовити ендоскопію двигуна в «СМОТОР»?


Наш автосервіс працює на ринку послуг з обслуговування авто понад 13 років. За цей час фахівці повністю оволоділи передовими технологіями діагностики та ремонту. Для техогляду транспортних засобів використовуємо сучасне обладнання.
Автосервіс проводить перевірку і діагностику двигуна ендоскопом за доступною ціною. Ви не переплачуєте за непотрібні операції, а платите тільки за те, що потрібно саме у випадку з вашим авто.

Поспішайте зробити ендоскопію двигуна прямо зараз! Для запису телефонуйте за номерами телефонів, вказаними в розділі «Контакти», або залишайте заявку на сайті.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks