image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Обслуговування кондиціонера у Вишневому та Києві

Обслуговування кондиціонера у Вишневому та Києві
Вартість

Вартість від 350 грн

Час виконання

Час виконання 30-90 хвилин

ЗАПИСАТИСЬ

Обслуговування автокондиціонерів - популярна послуга в автолюбителів Києва та області, Вишневого, через те, що кондиціонер встановлений на більшості автомобілів. Техніка створена для комфорту допомагає позбутися спеки в салоні в літню пору, покращує мікроклімат салону, допомагає позбавитись від надмірного накопичення конденсату на склі.

На СТО Smotor проводять комплексне обслуговування автомобільних кондиціонерів за приємною ціною. Клієнту достатньо записатися на прийом до майстра в Вишневому - це дасть можливість отримати більше вільного часу, а не очікувати годинами в черзі до майстра, як це буває на інших станціях. Робота фахівців - швидке налаштування, якісні деталі, професійна допомога і підтримка з потрібних питань.


Обслуговування автокондиціонерів - як влаштована техніка


За принципом роботи більшість автокондиціонерів, обслуговування яких проходить на станції Київ, нагадують домашній холодильник, але значно відрізняється формою, розмірами, функціональністю. Холодоагентом, який сприяє виробленню холодного повітря, виступає фреон - герметичні внутрішні резервуари пристрою заповнюються емульсією з фреону, масла, що покращує працездатність системи.
Крім рідин, резервуарів і патрубків, техніка має випарники, ресивери-сушки, конденсатор, вентиль, що регулює температуру потоку, вентилятор, що створює потік спрямованого повітря. Тиск системи контролюють різні індикатори, під'єднані до блоку управління. Обслуговування авто кондиціонерів Вишневе - комплекс заходів, які спрямовані на усунення неполадок в даних вузлах.


Обслуговування автокондиціонерів - ціна, особливості поломок


Часті скарги автолюбителів - неефективно охолоджує, зменшився потік повітря. Причинами поломок можуть стати як тривалий простій техніки в зимовий час, коли частіше використовуються грубка, а не вентилятор, неправильна експлуатація приладу і несвоєчасна заміна холодоагентів.
Види поломок і особливості обслуговування авто кондиціонера:

  • погана вентиляція через засміченість фільтрів. Техніка втягує повітря з салону, пропускає через охолоджувачі, видаючи холодні потоки. При проходженні через фільтри, потоки частково очищаються від часток пилу, які в надлишку призводять до засмічення;
  • перерозтягнення ременя компресора також може стати причиною поганої вентиляції. В такому випадку знадобиться повна заміна деталі;
  • також причиною повільного зниження температури повітря можуть стати тріщини, пробоїни ребер охолодження.

Власники часто скаржаться на неприємний запах від приладу, причина якого виявляється при обслуговуванні автокондиціонерів - неповний вихід потоків, їх подальший застій, призводить до розвитку мікробів від частинок пилу, гниття. Для ремонту необхідно добре провітрити кондиціонер, обробити дезінфікуючими розчинами, що необхідно робити в умовах станції - через незнання можна залити систему рідиною, викликати нову поломку.


Автокондиціонери - обслуговування на станції, заміна фреону


На СТО Київ до обслуговування авто кондиціонерів підходять комплексно - проводять огляд, виявляють неполадки. Фахівці проводять промивання патрубків системи спеціальними засобами, які ефективно очищають фільтри, видаляють залишки бруду, частинки пилу з системи фільтрації, патрубків. Засоби вводяться через повітрозабірник, що дозволяє чистити кондиціонер якісно і швидко.

Далі систему перевіряють на можливі витоку фреону - патрубки, магістралі, прокладки під час використання можуть не витримувати навантаження, засихати, даючи тріщини, що призводить до протікання. У такому випадку необхідна заправка, яка проводитися під час обслуговування автокондиціонерів, ціна якого вказана на сайті компанії.
Автокондиціонери, обслуговування на СТО має незаперечні переваги для автолюбителів:

  • робота виконується швидко, без затримок;
  • при необхідності замінюють деякі деталі, водіям не доведеться чекати доставки від дилера, через те, що на території станції є магазин з великим вибором товарів;
  • сучасне обладнання, яке гарантує якість проведеного обслуговування авто кондиціонера.

Обслуговування автомобільних кондиціонерів на СТО Київ, Вишневе - це комплекс заходів, які допомагають позбутися проблеми, сприяють запобіганню нових поломок.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks