image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Розвал-сходження у Вишневому і Києві

Розвал-сходження у Вишневому і Києві
Вартість

Вартість від 500 грн

Час виконання

Час виконання 30 хвилин

ЗАПИСАТИСЬ

Розвал сходження коліс - необхідна процедура, в ході якої вирівнюється положення коліс в порівнянні один з одним до дорожнього полотна. У Києві послуга користується популярністю зважаючи на поганий стан доріг - неакуратна їзда по вибоїнах призводить до розбіжності кута між задніми та передніми колесами, що значно погіршує маневреність на трасі.


Вартість розвалу сходження вказана на сайті компанії - прийнятні ціни роблять послугу доступною як для автомобілістів столиці, так і для автолюбителів Вишневе. На станції компанії СТО Smotor огляди, виправлення помилок проводять за допомогою спеціального обладнання, яке гарантує якість процедури, виключає подальші проблеми та помилки.
Розвал сходження коліс - як проходить процедура в Вишневому


Процедура ділиться на розвал і сходження. Сходженням називається кут повороту одного колеса до іншого по відношенню до осі автомобіля. Одиницею виміру в даному випадку є градус, міліметри, які, в залежності від марки транспорту, можуть відрізнятися, будуть індивідуальними для кожної машини. Розвал сходження передніх коліс Київ може бути негативним - колеса дивляться всередину, у напрямку один до одного.


Також буває і негативне сходження - колеса «дивляться» назовні. В основному, подібні зміни характерні для авто з переднім приводом, де передня пара - керована. Розвал сходження, ціна послуги в Києві вказана на сайті, дозволяє правильно відрегулювати кут, що в свою чергу:


 • зменшує передчасне стирання протекторного покриття покришок;
 • покращує зчеплення коліс з дорожнім покриттям, що особливо важливо в холод, коли траси покриваються льодом;
 • покращує управління транспортом;
 • покращує стійкість авто під час маневрів, на поворотах, при різкому гальмуванні.Залежно від моделі та марки авто, майстер підбирає потрібне значення, вирівнює відстань між колесами. Скільки коштує зробити розвал сходження? Ціна вказана на сайті компанії, є найбільш прийнятною для автолюбителів Києва. Для проведення процедури клієнтам необхідно записатися до майстра через надану на сайті форму.


На відміну від сходження, розвал - це відстань між віссю, площиною обертання коліс. Якщо частина «дивиться» назовні, то розміщення називають позитивним, якщо всередину - негативним. У технічній карті авто, незалежно від класу, вказується допустиме значення, відстань між колесами. На дані спираються майстри, які проводять розвал сходження коліс, ціна яких вказана на сайті.


Правильна відстань між осями забезпечує:

 • максимальну силу зчеплення колеса з полотном дороги;
 • збільшу точку дотику покришки з трасою;
 • зменшує стирання протекторів, зберігає нормальний термін експлуатації гуми;
 • зберігає нормальне управління транспортом, незалежно від якості, стану дороги, погодних умов.

Правильно підібраний кут допомагає машині знайти стійкість під час маневрування, при гальмуванні і розворотах. У порівнянні з вартістю ремонту після аварій, розвал сходження ціни - найбільш прийнятні для кожного автолюбителя Києва.


Чому варто зробити розвал сходження коліс


Деякі водії нехтують послугами автосервісу, ігноруючи положення коліс. Це є грубою помилкою з точки зору безпеки на дорогах, стає причиною деяких значущих проблем:


 • зниження керованості, маневреності, що часто стає головною причиною аварій, незалежно від манери водіння, досвіду власника авто;
 • за статистичними даними, розвал сходження, ціни Київ, Вишневе вказані на сайті, допомагають зменшити витрату пального, яка збільшується в залежності від відстані коліс по відношенню один до одного;
 • погіршується стан підвіски. Повернені в сторони колеса стають причиною появи неполадок в сайлентблоках, зниження ефективності механізмів, що компенсують механічний тиск при їзді по нерівних трасах, погіршується стан стійок;
 • протектори покришок зношуються швидше.

Скільки коштує розвал сходження? Ціна, зазначена на сайті, значно менше наступних витрат на усунення великих неполадок, що виникають під час їзди.
Навантаження на неправильно поставлені колеса відображається на ходової частини, відновлення якої - дорога справа, яка потребує уваги професіоналів СТО Smotor Київ. Розвал сходження коліс необхідно кожному водієві, який стежить за станом машини, регулярно перевіряє системи на можливі неполадки.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks