image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Діагностика ходової частині автомобіля у Києві

Ходова частина автомобіля – найважливіша, саме від неї залежить стан авто, а також ваша особиста безпека. І саме вона найбільше страждає при експлуатації.

Що впливає на роботу

Стан ходової частини автомобіля залежить від декількох факторів. В першу чергу – це якість доріг. При їзді на ходову частину автомобіля потрапляє найбільше навантаження. Додати сюди якість доріг в Києві, то зрозуміло, що перевірка ходової буде здійснюватися досить часто. Для цього хоча б на базовому рівні краще знати, як перевірити ходову частину автомобіля самостійно.

Наступним каталізатором можливого ​​перевантаження ходової можуть бути неякісні деталі. Коли ви женетесь за низькою ціною, ви піддаєте своє авто швидкій поломці, а також ризикуєте власною безпекою. Ще один фактор, що може вплинути на роботу ходової, це вибір ненадійного автосервісу та обслуговування в ньому. Звичайно, що знайти СТО в Києві легко, але знайти надійного і перевіреного підрядника складніше. Компанія Smotor – саме такий варіант.

Коли потрібно проводити огляд

Якщо ви почули якісь сторонні звуки – стукіт або клацання – це вже заклик до дії. Автомобіль – величезний і складний механізм. І будь-який зайвий шум вказує на те, що з ходовою авто є проблеми. Якщо ви не знаєте, як перевірити ходову частину автомобіля самостійно, то зверніться на СТО Smotor, де досвідчені працівники про все подбають.

Звісно, що огляд ходової потрібний, якщо ви вирішили купити старе авто. Багато водіїв знають, як самому перевірити ходову частину автомобіля. Але при покупці авто все ж краще звернутися на СТО і провести якісний технічний огляд. При виявленні будь-яких несправностей, ціна на авто буде істотно нижче, а може бути, таке авто взагалі не варто купувати.

Деталі ходової частини

Основні деталі:

  • Опорні важелі;

  • Стійки амортизаторів;

  • Кульові опори;

  • Кермові наконечники та тяги;

  • Поздовжні та поперечні важелі;

  • Міст передня і задня вісь.

Як перевірити стан ходової

Повну картину того, що відбувається з ходовою частиною ви побачите тільки при огляді на СТО. Але також є кілька способів перевірити самостійно чи є проблема і що її джерело.

1. На швидкості близько 30 км/г покрутіть кермо по черзі в обидві сторони, якщо почуєте клацання або стукіт, варто перевірити опорний підшипник.

2. При русі по трасі спробуйте відпустити кермо, якщо машину починає заносити, вона не тримається прямо, перевірте тиск в колесах, підвіску.

3. При гальмуванні спостерігайте за положенням автомобіля. Ні передня, ні задня частина, не повинні просідати. Якщо це так, то варто замінити амортизатори.

4. Прислухайтеся до звуків. При русі по рівній дорозі стукіт може означати проблеми з підшипника. Якщо звук з'являється при прискоренні, перевірте сайлентблоки.

5. При натисканні на машину при справних амортизаторах коливання проходять швидко.

6. Якщо, прокрутивши колеса, коли машина на підйомнику, ви чуєте стук – варто перевірити рульову тягу і наконечник.

Далі слід оглянути «нутрощі»

1. Виміряйте люфт між кузовом і чашкою, якщо він перевищує діаметр викрутки, то подушку варто замінити.

2. При перевірці сайлентблоків використовуйте важіль створіть посилення в різних напрямках. Якщо з сайлентблоками все в порядку, вони будуть повертатися у зворотнє положення практично відразу. Також будьте уважні до потертостей і відшарування гуми.

3. Для перевірки тяг стабілізатора, покачайте їх і натисніть. Якщо не виникає великого зазору – все в порядку.

4. Оглянути гідравлічні стійки та амортизатори – вони повинні бути герметичні.

5. Перевірити кріпильні втулки підвіски на наявність тріщин.

Навіть якщо за попередньою перегляду авто знаходиться в порядку, не варто нехтувати своєю безпекою. Тим більше, що ціни на послуги автосервісу доступні, а часу багато не потрібно. Фахівці з СТО Smotor приведуть ваше авто в повну готовність до безпечної експлуатації, перевіривши технічний стан ходової частини автомобіля.Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks