image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Діагностика ходової частини автомобіля

Про стан українських доріг автомобілісти знають не з чуток. Навесні, коли асфальт з доріг починає сходити разом зі снігом, ходова частина авто піддається особливо важким випробуванням, а потрапивши в яму з необережності, можна взагалі залишитися без коліс.

Хоча виробники рекомендують проводити діагностику ходової частини через кожні 10-15 тисяч кілометрів, щоб ви могли їздити впевнено, комфортно і безпечно, з метою профілактики фахівці радять робити перевірку її стану щовесни.

Ключові складові ходової частини автомобіля

Плавність ходу і керованість сучасних авто забезпечуються за рахунок того, що їх кузов, по суті, знаходиться в підвішеному стані завдяки пружинам підвіски та амортизатора, який створює напругу при її стисненні та розтягуванні.

Ходова частина легкової машини складається з чотирьох ключових вузлів:

  • підрамник, полуподрамнік.

  • балка — мостів;

  • підвіска важеля передня і задня;

  • колеса.

Функція підвісок — пом'якшення ударів, що передаються на колеса від різних нерівностей на дорозі.

Візуальна діагностика

Візуальна діагностика ходової частини не дає повного уявлення про стан підвіски. Комплексна послуга включає в себе, крім огляду, ще й комп'ютерну діагностику.

Як провести діагностику ходової частини? Діагностичні процедури включають в себе такі види роботи:

  • колеса — огляд шин, корду і протектора;

  • ступичні підшипники — перевірка на наявність люфту і гулу;

  • огляд елементів підвіски — всіх гумових виробів, амортизаторів, кульових опор, сайлентблоков, стійок стабілізаторів, важелів, демпфуючих пружин;

  • оцінка стану і ступеня зносу елементів рульової та гальмівної систем — рульових наконечників, дисків, гальмівних колодок, шлангів, барабанів;

  • виявлення протікання масла і рідин з мотора, коробки передач, гальмівних шлангів і барабанів.

Після проведення діагностичних заходів майстри складають дефектну відомість, в якій вказується повний перелік необхідних ремонтних робіт, і їх вартість.

Своєчасна інтервальна діагностика ходової частини — це не зайва трата грошей, а їх економія на подальшому ремонті автомобіля.

Що тягне за собою несправність ходової?

Критичний стан деталей, вузлів і механізмів ходової через ігнорування проблем, сторонніх звуків в підвісці та несвоєчасне звернення до сервісного центру запускає ланцюгову реакцію поломок у всій системі. Так, знос колодок може вплинути на диски та супорт, а несправні сайлентблоки важелів — розбити посадочні місця в важелях, прискорити знос кульових опор, підшипника маточини, амортизаторів, демпфіруючи пружини та привести до нерівномірного зносу шин.

Скільки коштує діагностика ходової?

Ціна діагностики ходової частини, зазначена на офіційному сайті автосервісу, є довідковою інформацією. Повна вартість послуг розраховується індивідуально з урахуванням складності завдань і обсягу виконаних ремонтних робіт.

Хочете зробити діагностику ходової частини свого авто? Звертайтеся до професіоналів. Компанія Smotor пропонує повний комплекс сервісних послуг з ремонту та обслуговування автомобілів. У нашому арсеналі — досвідчені майстри, постійно підвищують рівень своєї кваліфікації та все необхідне для якісної роботи обладнання.

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks