image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Діагностика ходової: як часто потрібно робити?

Ремонт ходової Toyota на автосервісі Smotor

Одним із регулярних заходів для кожного автовласника є діагностика ходової. Як часто потрібно її перевіряти – залежить від марки авто та його стану, якості компонентів. Також багато що визначає такий фактор як особливості експлуатації машини.

Якщо ви часто їздите бездоріжжям або на дорозі вам зустрічаються ділянки траси з ямами, варто звертатися за діагностикою якнайчастіше. В іншому випадку знадобиться ремонт ходової Toyota. Якщо авто не обслуговувати регулярно, вдаючись за допомогою фахівців, підвищується ризик ДТП.

Ходова частина є комплексом з декількох компонентів:

  • колеса;
  • амортизатори;
  • рама;
  • підвіска.

Саме ці елементи піддаються максимально інтенсивному навантаженню. В результаті ходова зношується, їздити на авто стає не лише дискомфортно через сторонні звуки, але й небезпечно. Як часто робити діагностику ходової на Toyota, може підказати фахівець на СТО після планового огляду машини. Це дозволить вам заощадити на покупці дорогих деталей і через необхідність їх заміни.

Як часто робити діагностику ходової на Тойота?

Досвідчений водій може самостійно визначити, коли час їхати в автосервіс для діагностики ходової. Серед типових тривожних «дзвіночків» можна виділити появу дивного шуму під час їзди, зниження стійкості авто на високій швидкості (свідчить про несправність рульової тяги), а також крен кузова машини (щось не так зі стабілізаторами), збільшення гальмівного шляху.

Сторонні постукування чути, як правило, на нерівній дорозі. У Вишневому та Києві діагностика ходової на Тойота проводиться на СТО Smotor.

У чому суть послуги?

У процесі перевірки справності ходовий спеціалісти оцінюють стан таких запчастин як амортизатори, механічні чашки, сайлентблоки, а також дивляться гальмівну систему. В рамках діагностики відбувається перевірка люфт-дефектів. Тільки за допомогою сучасної комп'ютерної діагностики можна виявити найнезначніші проблеми на перших стадіях.

За 12 років обслуговування автомобілів корейського та японського виробництва ми вивчили всі можливі нюанси, пов'язані з несправністю ходової. Великою перевагою для наших клієнтів є те, що для придбання запчастин не потрібно шукати їх в інших магазинах. В наявності у каталозі «Смотор» завжди є близько 15 000 запчастин.

Ми займаємося обслуговуванням TOYOTA та інших сучасних японських та корейських марок авто. При цьому фахівці СТО готові допомогти вам із ремонтом автомобіля незалежно від країни виробництва та року випуску. Щоб виконати діагностику ходової Тойота у м. Вишневе чи м. Київ, відвідайте наш автосервіс.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks