image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Комплект ременя ГРМ: робота ременя ГРМ, ресурс ременя ГРМ

Привід ГРМ – відносна недорога, але вкрай важлива деталь, що виконує серйозне завдання. Комплект ременя ГРМ приводить у дію систему, яка відповідає за випуск відпрацьованих газів, коли це необхідно. Також комплекс сприяє нормальній роботі упорскування сформованої паливно-повітряної суміші. Від якості компонента залежить працездатність двигуна, запалення транспортного засобу.

Цей елемент забезпечує передачу зусилля, що надходить від коленвала, до розподільного валу. Наявність зубчастого шківа підтримує ефективні параметри газорозподільної системи. Комплект ременя ГРМ формує відповідність функціонування комплексу запалення і поршневому та клапанному такту. Виробництво ременя газорозподільного механізму передбачає багатошарову структуру з промислової гуми та нейлону. Натяг елемента відбувається за рахунок ролика. Порушена робота ременя ГРМ – гарантія серйозної несправності двигуна транспортного засобу. Тому, якнайшвидше, необхідно встановити новий ремінь ГРМ, інакше поломки та дорогого ремонту не уникнути.

Принцип конструкційного виконання комплекту ременя ГРМ


Привідний елемент – замкнене кільце, виготовлене з технічної гуми. Вибір останньої обумовлений підвищеними характеристиками міцності, стійкістю до тривалого застосування у важких умовах, і мінімальним шумом в процесі експлуатації. Також на ринку представлені найменування, оснащені полімерними нитками.

Цікаво: Більшість установок, що функціонують за принципом внутрішнього згоряння, обладнані зубчастими ременями ГРМ.
Пристосування сприяє настроюванню фаз роботи газорозподільної системи. Спеціальні насічки, розташовані на внутрішній поверхні, формують вкрай надійне зачеплення зі шківами распред-і коленвала.

Які бувають:

  • елементи зубчастого виконання;
  • компоненти клинового типу;
  • поліклінові пристрої.

Два останніх види застосовують не так часто, як перший вид через те, що вони нездатні забезпечити необхідну якість механічного зусилля, що передається. Розмір внутрішнього діаметра може відрізнятися, що потрібно враховувати перед тим, як встановити новий ремінь ГРМ.

Коли потрібно замінити ремінь ГРМ та клапан?


При завершенні терміну експлуатації. Скільки ходить ремінь ГРМ – залежить від специфіки використання та особливостей двигуна. Конструкція двигуна може впливати на запас міцності елемента. Середнє "життя" компонента становить 100+ тис. кілометрів. Але цей параметр може змінюватись в залежності від застосування автомобіля, від періодичності технічного обслуговування.

Ознаки, що настав час поміняти комплект ременя ГРМ:


  • задня частина ременя має тріщини;
  • втрата рівності та гладкості поверхні;
  • розтріскування між зубцями;
  • розшарування матеріалу;
  • наявність чорного гумового порошку – ознака зношування.

Якщо не замінити ремінь ГРМ, то наслідки не забаряться. Втрата номінальних характеристик, поломка інших механічних вузлів автомобіля – першорядні проблеми, з якими зіткнеться автовласник.

Гума ГРМ, коли термін експлуатації добігає кінця, починає грубіювати, втрачає еластичність. При покупці вторинного авто потрібно відразу звернути увагу на стан газорозподільного механізму та замінити комплект ременя ГРМ. СТО "СМОТОР" пропонує повний перелік операцій ТО автомобіля. Звертайтесь, отримайте індивідуальну пропозицію прямо зараз.

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks