image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Комп'ютерна діагностика авто: ціна, етапи, причини

Комп'ютерну діагностику авто у Києві та Вишневому проводять спеціалісти автосервісу Smotor. До нас часто звертаються повторно за плановою перевіркою функціонування усіх запчастин та систем транспортного засобу. Досить часто потреба у огляді машини виникає раптово, і з приїздом на СТО не варто зволікати, щоб не ускладнити ситуацію.

Які ознаки того, що Вам пора показати авто спеціалістам?

 • Авто під час їзди почало «вести» в сторону;

 • Стало важче входити у повороти та їздити на великій швидкості;

 • Стук, гул, поскрипування та інші нетипові звуки під час руху;

 • Поява на панелі приладів коду помилки;

 • Інші технічні несправності, порушення функціонування двигуна та різних вузлів.

Ціна комп'ютерної діагностики авто залежить від того, що саме потрібно перевірити – підвіску, двигун, АКПП чи електронні та електричні системи. Наприклад, перевірка якості електроживлення двигуна, роботи системи вприскування та вимір компресії проводиться у разі перевитрати пального, у випадку підвищеної чи зниженої кількості холостих обертів, або якщо двигун прогрівається занадто довго. 

Також до типових «симптомів» проблем із двигуном можна віднести зменшення його потужності, повільний запуск, появу чорного диму з вихлопної труби. У разі погіршення динаміки двигуна слід невідкладно записатися на діагностику авто в Києві. 

Автоматичну коробку передач перевіряють за допомогою комп’ютера, якщо відмовляє одна із швидкостей, під час зміни передач спостерігаються різкі ривки чи пробуксовка, а сама АКПП «їсть» забагато масла.

комп'ютерна діагностика авто діагностика авто

Електроніка автомобіля потребує перевірки тоді, коли дають про себе знати проблеми із мотором, ходовою частиною, клімат-контролем, навігаційною системою, стартером і ін. А про несправність підвіски свідчать відхилення коліс під час руху, некоректне спрацьовування АВS, додатковий шум на нерівній дорозі, збільшення вільного ходу в різких поворотах.

Перед тим як провести діагностику авто, спеціаліст запитає Вас про те, які із перерахованих вище проблем Ви помітили. Слід зауважити, що ця процедура є дуже важливою перед покупкою машини із пробігом, адже тільки за допомогою комп’ютера та спеціального програмного забезпечення можна виявити навіть мінімальні несправності. Якщо у Вас новий автомобіль, і нарікання на нього відсутні, радимо проводити «профілактичну» перевірку раз на рік.

Як і де провести діагностику авто?

Перевірку вузлів та систем авто із використанням спеціального обладнання та програмного забезпечення слід довірити професіоналам. Послугу діагностики авто у м. Вишневе та м. Київ надають спеціалісти автосервісу Smotor. Процес відбувається поетапно.

 1. Через OBD-роз’єми до бортової системи авто підключають сканер із ПО для зчитування автомобільних кодів.

 2. Отримана інформація розшифровується фахівцями – також за допомогою відповідної програми.

 3. Останній крок – формування висновків про стан транспортного засобу, про наявність та причини неполадок.

Зверніться до нас, щоб отримати розгорнутий звіт про несправності Вашої машини. Одразу після виконання діагностики ми можемо взятися за усунення проблем, зробити ремонт чи оперативну заміну деталей.

Виділимо кілька ключових переваг нашого автосервісу

 • Вже понад 13 років проводимо діагностику та ремонтуємо автомобілі корейського виробництва, складність систем котрих дозволяє нам успішно використовувати свої знання на будь-яких інших машинах, незалежно від країни та року випуску;

 • Для перевірки справності усіх блоків та систем авто застосовуємо високотехнологічне обладнання нового покоління;

 • Ми виконуємо найскладніші завдання оперативно та за фіксованою ціною. Діагностика займає близько 30 хвилин та коштує 200 грн.;

 • Всі необхідні для ремонту запчастини та мастила в наявності у нашому інтернет-магазині, завдяки чому Вам не доведеться чекати доставки та переплачувати продавцям-посередникам.

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашому консультанту та оберіть зручний час для комп'ютерної діагностики двигуна чи іншої частини Вашого авто. Цим самим Ви потурбуєтеся про безпеку власну і пасажирів, а також зможете запобігти серйозним поломкам та дорогим ремонтам.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks