image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Навіщо потрібно зробити розвал-сходження і яка ціна послуги?

Власнику авто, незалежно від марки та року випуску, варто знати, де зробити розвал-сходження. Адже від регулярності та правильності проведення цієї процедури багато в чому залежить стан ходової частини та безпека на дорозі в цілому.

Розвалом називають площину обертання коліс. Верхня та нижня частина кожного колеса повинні знаходитися на одній осі, без відхилень всередину чи назовні. Сходження – це кут повороту одного колеса до іншого відносно осі авто. Неправильним цей показник вважається у тому випадку, коли передні частини коліс знаходяться ближче одне до одного, ніж задні, чи навпаки.

Якщо Вас цікавить, скільки коштує зробити розвал-сходження, ціну слід уточнювати на СТО. Вартість послуги у автосервісі Smotor складає від 500 грн. Точна сума залежить від об’єму роботи, адже серйозність порушень розвалу та сходження може бути різною.

розвал сходження розвал сходження кіа

Чому слід зробити розвал-сходження?

Добре відрегульовані кути повороту коліс та площина їх обертання, окрім маневреності та відмінної керованості, забезпечують наступні переваги:

 • комфортність пересування;

 • запобігання «заносам» машини;

 • економія пального;

 • продовження терміну експлуатації шин;

 • оптимальна чутливість керма.

Якщо Ви дізналися, де можна зробити розвал-сходження і для чого це потрібно, заздалегідь ознайомтеся із тим, як проводиться процедура вирівнювання коліс одне до одного та до дорожнього полотна.

Як проводиться розвал-сходження?

Перед регулюванням підготуйте своє авто:

 • вийміть речі із багажника та салону;

 • перевірте, чи не погнуті диски коліс, а також переконайтеся, чи у шинах нормальний тиск;

 • проведіть діагностику ходової частини чи самостійно визначте, чи в хорошому стані підвіска.

Після цього автомобіль установлюють у спеціальний стенд, на колеса чіпляються датчики. Технологія перевірки залежить від виду стенду. Результати виводяться на комп’ютер, після чого спеціаліст усуває відхилення від норми. Послуга комп’ютерної діагностики, а також розвал-сходження КІА, Hyundai і інших корейських, японських авто доступна у автосервсі «Смотор».

Коли потрібно робити розвал-сходження?

Перевірка правильності положення коліс є обов’язковою процедурою, яку слід проводити регулярно. Виробники автомобілів радять звертатися для цього у автосервіси кожні 30 тис. км пробігу. Адже спочатку недоліки можна не помітити, тим самим ускладнивши подальший ремонт. Тому ми рекомендуємо робити розвал-сходження після кожних 15-20 тис. км пробігу.

Виділимо ряд ознак, котрі свідчать про необхідність надання цієї послуги:

 • шини зношуються з різною швидкістю, наприклад, права – швидше за ліву;

 • авто веде вбік, керування ускладнилося або ж стало надто легким;

 • під час руху по прямій кермо змінило своє положення;

 • шини скриплять на різких поворотах;

 • машина реагує на рух керма із запізненням;

 • транспортний засіб тягне вбік або розвертає при гальмуванні.

Ціна розвал-сходження у автосервісі залежить від того, наскільки «запущеною» є ситуація. Тому не варто зволікати із зверненням до спеціалістів, якщо Ви помітили хоча б одну із наведених вище ознак, або якщо недавно Ви виконували ремонт, що зачіпав підвіску.

розвал сходження хендай автосервіс розвал сходження

Де зробити розвал-сходження у Києві?

Якщо Ви шукаєте, куди звернутися для виконання розвал-сходження у м. Київ та Вишневе, зверніть увагу на досвіді майстрів, котрі працюють на СТО (в ідеалі – не менше 10 років). Спеціалісти автосервісу Smotor працюють у сфері обслуговування сучасних автомобілів уже понад 13 років.

Наша спеціалізація – обслуговування та ремонт корейських і японських автомобілів. Враховуючи їх численні особливості, майстри «Смотор» можуть без проблем вирішити будь-яку проблему і авто виробництва інших країн.

Ціна розвал-сходження Хендай залежить від об’єму робіт. У деяких випадках виконується лише вимірювання кутів або їх регулювання. Багато залежить від марки, пробігу і ін. У автосервісі Smotor Ви отримаєте 12 місяців гарантії та ціну, на 45% вигіднішу, ніж у дилерів.

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks