image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Рідина ADBLUE – що це розчин ADBLUE?

Транспортні засоби, що працюють на бензині та на дизелі, викидають велику кількість газів в атмосферу. Щорічне зростання обсягу викидів спричиняє підвищення температурного режиму планети, що призводить до глобального потепління. Але виник спосіб істотного зниження небезпеки вихлопних газів. Для цього використовується спеціальний розчин ADBLUE, що має комплексний вплив.

При функціонуванні дизельних агрегатів в автомобілях формуються украй небезпечні вихлопні гази, що містять двоокис азоту (ТАК). Останнє негативно впливає на здоров'я людини та на навколишнє середовище. Для вирішення проблеми із впливом азотного двоокису було створено унікальну речовину. Спеціальна паливна рідина ADBLUE нейтралізує ТАК, тобто. виступає ефективним каталізатором. Його додають до вихлопних газів, що призводить до утворення хімічної реакції.

Специфіка застосування дизель ADBLUE

Реагент ADBLUE – речовина, що перебувають у рідкому стані, примітно вмістом сечовини. Часто рідину ADBLUE пропонують заливати ще при покупці транспортного засобу в салоні. Але деякі автовласники вважають за краще відмовлятися від цієї послуги, бажаючи заощадити. Це докорінно неправильне рішення оскільки за перевищення максимально допустимих викидів передбачається адміністративний штраф.

Експлуатація дизельних машин передбачає використання розчину ADBLUE. Особливо це стосується автомобілів, які мають суттєві показники одометра, тобто. примітні високим пробігом. Зношеність механічних вузлів та розхідників знижує ступінь фільтрації, що призводить до підвищеного викиду азотного двоокису.

Реагент ADBLUE:


  • заливають у легкові машини;
  • використовують у дизельному вантажному автомобільному транспорті;
  • застосовують у межах облаштування роботи сільськогосподарського устаткування.

Як правило, рідина ADBLUE задіють у дизельних моторах, що відповідають стандартам ЄВРО 4, 5, 6 – у таких двигунах є система SCR. ADBLUE на АЗС заливається у призначене для цього місце двигуна. Реакція відбувається миттєва. Сечовина, що є у розчині ADBLUE, скорочує кількість двоокису азоту майже 100%. Відбувається розпад ТАК на азот та воду – елементи, які не зашкодять екології.

Які можуть бути проблеми з рідиною ADBLUE?

Правила експлуатації реагенту передбачають постійну наявність розчину у баку. Якщо його немає, тоді двигун працюватиме погано або зовсім не заведеться. Такий ефект обумовлений спеціальним захистом SCR, що запобігає викиду великої кількості вихлопних газів.

Дизельний мотор, якщо і запуститься, то працюватиме на низькій потужності з малою кількістю оборотів. Це спричинить поломку транспортного засобу. Заливка неякісного розчину ADBLUE – гарантія збоїв. Спроба економії призводить до дорогого ремонту.

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks