image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Скільки коштує повна діагностика авто у Києві?

Діагностика авто у Києві, Вишневому та інших містах України здійснюється у сертифікованих автосервісах. Тільки досвідчені спеціалісти можуть професійно виконати перевірку різних систем автомобіля. Для цього застосовується різноманітне обладнання. 

Виділяють декілька різновидів цієї послуги – залежно від того, що саме і яким способом слід оглянути.

  • Найвигіднішою та найбільш ефективною вважається повна діагностика авто у Києві і ін. містах, яку називають комплексною. Вона дозволяє визначити причини неполадок усіх деталей автомобіля та запобігти їх ускладненню.

  • Діагностика ходової частини. Якщо виходять з ладу елементи підвіски та колеса, збільшуються вібрації від дороги, посилюються ударні навантаження.

  • Передпродажна діагностика. У більшості випадків при покупці вживаного автомобіля потенційні власники хочуть перевірити стан транспортного засобу. Для цього здійснюється огляд кузова, силові вузли та системи, проводиться тест-драйв, визначється точний пробіг.

  • Найпопулярнішою є комп'ютерна діагностика авто (Київ, Вишневе). В процесі надання цієї послуги спеціальний сканер моніторить коди електроніки авто. Отриману інформацію розшифровують програми, що забезпечує точний результат.

Під час комп’ютерної діагностики обстежують електроустаткування, підвіску, автоматичну коробку передач, у блоці управління якої можуть виникати помилки.

діагностика ходовоїдіагностика авто

Від чого залежить ціна діагностики авто на СТО Києва?


Вартість багатьох послуг автосервісу розраховується індивідуально та залежить від різних факторів – це і марка, модель та рік випуску авто, і об’єм та складність запланованих робіт. Найпопулярнішою є повна діагностика авто. У м. Київ ціна є переважно доступною, якщо мова йде про офіційні автосервіси, котрі надають гарантію на виконані роботи і пропонують сертифіковані запчастини. Наприклад, повна передпродажна діагностика може коштувати близько від 500 грн.

Тривалість комплексної перевірки автомобіля становить в середньому дві години. Радимо звернутися до спеціалістів СТО за діагностикою авто у Києві, якщо ви помітили будь-які проблеми під час їзди:

  • нерівномірне функціонування двигуна;

  • зменшення потужності машини;

  • загорівся сигнальний індикатор CHECK;

  • збільшилося споживання пального;

  • кермо «не слухається» водія.

Перевіряти автомобіль необхідно не лише у випадку появи ознак поломки, але і планово – згідно із зазначеним у технічній документації на авто графіком. Регулярний огляд дозволяє не лише підвищити комфорт під час поїздок, але й запобігти аварійним ситуаціям.

комп'ютерна діагностика автомеханік діагностує авто

Якщо ви хочете купити вживане авто, рекомендуємо звернутися у СТО Smotor та провести діагностику авто перед покупкою у Києві чи Вишневому. Ми проведемо комп’ютерну діагностику авто і підкажемо, наскільки стан автомобіля відповідає його ціні.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks