image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

СТО Smotor в Києві та Вишневому

На запит СТО Київ ви отримаєте безмежну кількість варіантів. Вони з'являються і пропадають на карті міста так швидко, що не встигаєш помітити. Кожен водій знає, що користуватися послугами автосервісу потрібно тільки у перевірених компаній. Але як же її вибрати?

Що враховувати при виборі автосервісу в Києві

Хочете залишитися задоволеним після послуг автосервісу? Тоді витратьте трохи часу і дізнайтеся необхідну інформацію про СТО, в яке ви збираєтеся звернутися.

• Наявність сертифікатів. Сертифікати говорять не тільки про використання оригінальної продукції, а й про кваліфікацію співробітників, що працюють на СТО автосервісі.

• Чи дає автосервіс гарантію на послуги ремонту та складові запчастини. На багатьох СТО Києва ви не знайдете такого.

• Зрозуміло, якщо ви особисто знайомі з кимось, хто користувався послугами автосервісу, то це чудово. Якщо ж ні, то відгуки можна знайти на сайті сервісу, в соц. мережах, а також на численних автомобільних форумах міста.

• Якщо ви шукаєте ремонт авто в Києві, то шукайте сервіс, що спеціалізується на роботі саме з вашою маркою автомобіля.

Чому Smotor - СТО Київ

1. Ремонт ваших автомобілів проводять спеціалізовані співробітники. Завдяки знанням і досвіду роботи у вузькому напрямку ремонту корейських авто, ми гарантуємо якісний сервіс.

2. Сучасне обладнання. Ми завжди стежимо за розвитком технологій і надаємо своєму клієнтові сучасний високотехнологічний автосервіс.

3. Знаходимося в розумінні з клієнтом. Завжди можемо пояснити просто і без термінів. Ніколи не змінюємо заявлену вартість робіт без узгодження з вами. Поважаємо ваш час, дотримуючись термінів виконання.

4. Наш персонал завжди розвивається, отримує нові знання і досягнення.

5. Надаємо гарантію на автозапчастини та послуги ремонту.

6. Маємо доступне розташування. На території СТО є парковка.

7. Ціна на наші послуги значно нижче, але це не впливає на якість обслуговування.

Послуги автосервісу Smotor

Автосервіс Smotor надає величезний спектр послуг. Чим не можуть похвалитися багато СТО Києва.

Заміна масла

До процедури варто ставитися з більшою серйозністю, ніж здається на перший погляд. І виконання краще передати в руки професіоналів. Адже вони не тільки допоможуть вам з заміною нового масла, а також зіллють і проаналізують стан попереднього, що може вказати на присутність інших домішок в рідині. Також вас проконсультують по складах рідин, частоті заміни, підводних каменях при заміні масла. На нашому СТО ви можете купити масло за ціною, набагато нижчою, ніж в інших сервісів.

Діагностика ходової

Ми можемо провести діагностику ходової в Києві та Вишневому. Що з ходовою щось не так, зрозуміти дуже легко, адже машина сама вам про це «говорить» сторонніми шумами при експлуатації. Але через те, що ходова має величезний список комплектуючих, зрозуміти, що саме вийшло з ладу, без фахівця буде не так легко.

Але навіть якщо авто ніяк не турбує вас, то процедура діагностики ходової повинна бути у вас запланована з певною періодичністю. Адже саме на неї здійснюється найбільше навантаження. Без тривалої перевірки ходової, ви ризикуєте опинитися в небезпечній ситуації на дорозі. Автосервіс автомобілів Smotor має необхідних фахівців для проведення діагностики.

Заміна ременя ГРМ

Багато хто навіть не знає про те, що ремінь ГРМ потрібно міняти з певною періодичністю, в залежності від пробігу авто і терміну його експлуатації. Це важливо, адже без заміни може статися розрив ременя, що потягне за собою повноцінний ремонт мотора або ж його заміну. У цьому випадку ціна на послуги буде вже зовсім інша.

Заміна зчеплення

Після перевірки може виявитися, що потрібно замінювати чи ремонтувати не всі складові зчеплення – корзина, диск, вижимний підшипник – а тільки деякі або один з них. Для цієї процедури потрібно звертатися тільки в перевірений автосервіс автомобілів. Адже процес заміни навіть однієї деталі досить трудомісткий і тягне за собою розбір інших складних технічних елементів.

Комп'ютерна діагностика

Щоб оцінити повну картину стану автомобіля, потрібно скористатися послугами автосервісу, а саме – комп'ютерною діагностикою. Вона покаже навіть найменші поломки в комплектуючих, які ви б не змогли побачити при звичайному огляді. Така діагностика допомагає переконатися в безпеці експлуатації авто. У разі виявлення будь-яких несправностей, фахівець проконсультує вас і відразу ж приступить до виправлення. Ціна на таку процедуру на деяких СТО Києва та Вишневого може бути дуже завищена. Але ми цінуємо нашого клієнта і чекаємо його майбутніх повернень до нас, тому тримаємо прайс в доступних межах.

Розвал-сходження

Процедура, яку потрібно проводити часто і багатьом. У зв'язку з «невеликими» проблемами на дорогах в нашій країні, розбіжність між задніми та передніми колесами трапляється дуже часто. На СТО Smotor ви гарантовано отримаєте якісний сервіс на сучасному обладнанні. Ваша машина буде в руках кваліфікованих майстрів.

Передпродажна діагностика

Купівля вживаного авто часте явище. Так само як і виявлення всякого роду неполадок після придбання. Щоб уникнути неприємних ситуацій, краще скористатися послугами автосервісу. Фахівці проведуть діагностику, повідомлять вам про існуючі проблеми з авто і навіть проконсультують за ціною на транспорт в такому стані.

СТО Smotor в Києві та Вишневому завжди радий бути корисним своєму клієнтові, радувати його ціною і надавати якісні сучасні послуги. Ми працюємо і спеціалізуємося на корейських і японських авто. Але без проблем впораємося з іншими виробниками, адже багаторічний досвід це дозволяє.

Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks