image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

ТО авто – ціна у м. Київ та у м. Вишневе

ТО авто (Київ, Вишневе) дозволяє на ранніх етапах виникнення поломок виявляти потенційні проблеми з автомобілем та запобігти їхньому подальшому розвитку.

Безпека та надійність автомобіля відіграють ключову роль для комфортних та безпечних поїздок. Щоб водій і пасажири були в безпеці, а стан авто ніколи не доводився до критичного, регулярний технічний огляд має бути невід'ємною частиною догляду за транспортним засобом.

ТО допомагає зберегти відмінну робочу справність та продовжити термін служби автомобіля. Ціна ТО авто у м. Київ та у м. Вишневе залежить від марки та моделі авто року його випуску. Адже транспортні засоби мають різні вразливі місця, і від цих особливостей залежить обсяг часу і зусиль для якісного технічного огляду.

Регулярність такої процедури дозволяє уникнути непередбачених витрат на дорогий ремонт, адже вчасне виявлення проблем з окремими механізмами і деталями у більшості ситуацій дозволяє вирішити їх швидко та ефективно.

то авто київ то авто ціна київ

Що перевіряють на технічному огляді авто?

Комплексний плановий ТО авто (Київ, Вишневе) дозволяє переконатися у справності практично всіх систем і механізмів машини. Виділимо ключові моменти технічного огляду.

  • Перевірка роботи системи гальмування, стану гальмівних дисків та колодок, роботи підвіски та амортизаторів;

  • Оцінка стану акумулятора, роботи електрообладнання, освітлення та сигнальних пристроїв;

  • Перевірка рівня масла, роботи двигуна, системи охолодження, фільтрів повітря та палива;

  • Діагностика кузова, обробка кузова від корозії, стану шин та гальмівних тросів.

Ви можете дізнатися детальніше про те, що входить у плановий ТО автомобіля, безпосередньо у автосервісі. Частота проведення технічного огляду може варіюватися залежно від віку автомобіля та інтенсивності його експлуатації. Зазвичай рекомендується проводити технічний огляд кожні 6-12 місяців або кожні 10-15 тис. км пробігу. Зазвичай для старих автомобілів рекомендується проводити технічний огляд як мінімум кожні півроку або навіть частіше.

У разі експлуатації автомобіля в умовах підвищеної вологості, дорожніх солей чи при їзді по бездоріжжю, частоту технічного огляду слід збільшити. Для автомобілів, які використовуються у комерційних цілях, також знадобиться частіше технічне обслуговування автомобіля. Ціна у Вишневому і Києві розраховується індивідуально.

Якщо Ви помітили будь-які ознаки проблем з автомобілем, такі як дивні звуки, вібрації, зменшення потужності двигуна або витікання будь-яких рідин, технічний огляд слід провести якнайшвидше, незалежно від того, скільки часу минуло від останнього огляду.

У автосервісі «Смотор» можна виконати технічний огляд, а також записатися на комп’ютерну діагностику чи ремонт машини. У нашому магазині завжди у наявності понад 15 тис. автозапчастин, а в розпорядженні фахівців – нові інструменти для якісного огляду машини і усунення несправностей. Зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, щоб вибрати дату і час ТО авто на СТО «Смотор».


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks