image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Як правильно передати авто в ремонт на СТО у м. Київ?

Якщо ви помітили несправність будь-якої функціональної частини автомобіля, слід негайно звернутися в автосервіс, не ризикуючи безпекою під час їзди. Адже інколи навіть незначний сторонній шум може свідчити про потенційний вихід з ладу двигуна, мотору, гальмівних колодок чи ін. Комп’ютерну діагностику для виявлення проблеми виконають спеціалісти СТО у м. Вишневе (вул. Київська) та м. Київ.

Ми підготували перелік рекомендацій стосовно того, як правильно передавати авто в ремонт. Адже далеко не всі станції автомобільного обслуговування працюють добросовісно. Тому водіям, особливо недосвідченим, слід ретельно підготуватися до передачі машини в ремонт.

  • Чітко сформулюйте свою проблему. 

Опишіть, що не так із автомобілем з точки зору водія. Не потрібно самостійно ставити «діагноз», достатньо лише послідовно викласти суть неполадок (наприклад, зайвий шум та «ривки» на високій швидкості).

  • Професійні СТО у м. Київ видають акт прийому-передачі.

Прослідкуйте, щоб у цьому документі були зафіксовані технічні дані авто, список виконаних робіт, рекомендації.

механік оглядає автотехогляд авто

Як вибрати СТО?

Перед тим як вибрати СТО, почитайте відгуки в інтернеті, поспілкуйтеся із місцевими досвідченими власниками авто. Зверніть увагу на сайт компанії, наявність сертифікатів, відгуки, можливість придбати запчастини і матеріали на місці, не витрачаючи час на пошуки деталей в інших магазинах.

СТО: всі види робіт у м. Вишневе та Києві

Завжди враховуйте спеціалізацію автосервісу та досвід виконання робіт. Чудово, якщо СТО пропонує великий перелік послуг та має власний магазин автозапчастин. Перевагою є наявність вузької спеціалізації, значний досвід у певній сфері. Наприклад, мережа Smotor спеціалізується на японських і корейських автомобілях, її спеціалісти знають усі особливості таких авто. Однак при цьому ми ремонтуємо і інші машини, надаючи широкий спектр послуг.

Всі види робіт на СТО у м. Вишневе та Києві вказані на сайті автосервісу. Зокрема, ми виконуємо заміну мастила, діагностику ходової, зварювання аргоном, заміну ГРМ, зчеплення, свічок запалювання і гальмівних колодок.

Під час огляду автомобіля працівником сервісу може виявитися ряд проблем, про які власник авто не здогадувався. Від складності робіт та вартості матеріалів і деталей залежить ціна ремонту, що розраховується заздалегідь і є цілком прозорою. Інколи трапляються випадки, коли у процесі ремонту знаходяться неполадки, котрі слід терміново усунути – про це майстри повинні одразу повідомляти клієнта СТО.

Якщо ви визначилися з тим, як вибрати хороше СТО, запишіть показання одометра, щоб уникнути використання авто недобросовісними працівниками автосервісу. Ні в якому разі не залишайте документи на автомобіль.

Щоб отримати професійну консультацію стосовно обслуговування чи ремонту, а також для попереднього запису, зверніться до спеціалістів автосервісу Smotor. 

ремонт автодіагностика авто

Контакти СТО 

У м. Вишневе: вул. Київська, 2, телефон – +38 067 503-05-45. 

У Києві ви можете звернутися до нашого автосервісу за адресою вул. М. Трублаїні, 37-В, або зателефонувати за номером +38 098 722-59-77.
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks