image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна антифризу для КІА та інших автомобілів

Антифризом називають спеціальну охолоджувальну рідину, яку заливають в радіатор охолодження. Головне завдання речовини – знижувати температуру деталей та вузлів двигуна для запобігання його перегрівання та виходу з ладу. Заміна антифризу в Києві та інших містах України – це досить популярна послуга, оскільки такий захід має проводитися регулярно та бажано на професійній станції технічного обслуговування.

Антифриз являє собою досить складну за структурою речовину із високою температурою кипіння та стійкістю до холоду: рідина не втрачає своїх властивостей навіть при -70 градусів Цельсія. У склад входять багатоатомні спирти, вода, різноманітні додатки. У поєднанні ці елементи запобігають негативним впливам:

 • корозія металу;

 • закипання рідин при високих температурах;

 • утворення конденсату від водяної пари;

 • пошкодження гуми під хімічними впливами.

Заміна антифризу для КІА та авто інших марок необхідна для підтримання нормальної температури в циліндрах. Він рухається у спеціально відведеній для цього порожнині під дією насоса, контактує зі стінками блоку циліндрів, забираючи від них надлишок тепла, та охолоджується в радіаторі.

заміна антифризу заміна антифризу в Києві

Коли потрібна заміна антифризу для Хендай і інших авто?

Міняти антифриз потрібно регулярно – кожні 2 роки використання автомобіля або через кожні 100 тис. км пробігу. У деяких випадках це потрібно робити завчасно – якщо система охолодження втратила свою герметичність, або сталися інші поломки, через які в антифриз потрапили гази чи повітря. 

Чи потрібна позапланова заміна антифризу для Хендай або іншого авто, можна визначити під час професійної діагностики. Як правило, у таких випадках на стінках розширювального бачка в морозну погоду утворюється осад, а вентилятор радіатора працює з іншою, ніж зазвичай, частотою. Також обов’язкова заміна антифризу виконується після аварійних ситуацій на дорозі, коли страждають шланги системи охолодження, і рідина витікає.

Як замінити антифриз?

Якщо Ви вперше самостійно обираєте антифриз, звертайте увагу на марку та склад рідини. Відсутність боратів, фосфатів, нітритів, амінів свідчить про нормальну якість розчину. Також обов’язково перевіряйте наявність сертифіката відповідності і, перед тим як замінити антифриз на КІА чи інше авто, враховуйте ключові характеристики:

 • відсутність осаду;

 • немає сильного хімічного запаху;

 • вказаний показник pH;

 • якісна упаковка та відомий виробник.

заміна антифризу кіа заміна антифризу вишневе

Що слід знати перед тим як замінити антифриз? 

При виборі враховуйте, що є декілька видів антифризу.

 1. G11 – етиленгліколева суміш зеленого чи блакитного кольору, у зв’язку зі вмістом токсичних речовин міняється мінімум раз в півроку.

 2. G12 – також етиленгліколева суміш, тільки колір червоний чи фіолетовий, а необхідність заміни виникає кожні 4-5 років.

 3. G12 plus – оптимальний антифриз без шкідливих складників, який можна міняти не частіше, ніж раз в 5 років. Перед тим як замінити антифриз, уточніть на СТО, яку саме рідину використовуватимуть.

Охолоджуюча рідина, що продається у вигляді готового розчину, зберігає свої властивості при температурі до -36 градусів Цельсія.

Якщо Ви вирішили звернутися в автосервіс для заміни антифризу, запишіться у автосервіс Smotor. Ми застосовуємо тільки сертифіковане обладнання для прокачування охолоджуючого контуру, перед заміною проводимо чистку радіатора та печі, внутрішніх каналів та патрубків, випускаємо повітря із системи. Заміна антифризу у м. Вишневе та у Києві проводиться досвідченими спеціалістами, що дозволяє автовласнику знизити витрату пального на 10% та продовжити термін служби двигуна.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks