image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна гальмівних дисків на KIA та інші авто

Заміна гальмівних дисків у Києві та інших містах України – популярна послуга, оскільки саме гальмівна система вимагає уваги та профілактики поломок. Колодки та диски – її головні елементи, яким потрібно регулярно приділяти належну увагу.

Принцип роботи гальмівних дисків полягає у тому, що спеціальна чавунна болванка одночасно із колесами обертається та контактує з колодками, коли водій тисне на гальма. Елементи труться та виділяють тепло, створюючи механічне навантаження на деталі. В цей час диск вбирає теплову енергію та розсіює її. Заміна гальмівних дисків на KIA та інші авто повинна проводитися регулярно.

Колодки є більш складними за своєю будовою, аніж диски, вони можуть включати до 40 елементів. При цьому і функцій, котрі виконують колодки, значно більше, зокрема, скорочення гальмівного шляху завдяки продукуванню коефіцієнта тертя. Під час руху авто колодки тиснуть на диски, цим самим зупиняючи колеса. Описані деталі гальмівної системи постійно піддаються великим механічним навантаженням та деформуються з часом, що впливає на керованість машини та безпеку водія і пасажирів.

заміна гальмівних дисків заміна гальмівних дисків київ

Як відбувається заміна задніх гальмівних дисків та передніх?

Заміна задніх гальмівних дисків може проводитися рідше, аніж передніх, оскільки передня вісь зношується швидше. Однак слід зазначити, що абсолютну безпеку гарантує вчасне оновлення усіх чотирьох гальмівних дисків.

Відбувається заміна дисків у декілька етапів:

  • фіксація машини, зняття колеса та гальмівної системи;

  • очищення ступиці та супорта, інколи – заміна підшипника;

  • зняття диска зі ступиці;

  • діагностика колодок, розбирання вузла супорта;

  • останній крок – зняття гальмівного диска.

В зворотній послідовності проводять монтаж нового диска. Наприкінці слід обов’язково перевірити роботу гальм. Для заміни гальмівних дисків у м. Вишневе та у Києві звертайтеся у автосервіс Smotor.

заміна задніх гальмівних дисків заміна гальмівних дисків kia

Коли потрібна заміна задніх гальмівних дисків та передніх?

Ставити нові диски слід кожні 100 тис. км пробігу. Звісно, багато чого залежить від стилю їзди водія, якості самих дисків, від доріг, по яких здебільшого їздить авто. Знос колодок визначається наступним чином: колесо знімають та оцінюють стан колодки – якщо її товщина менша, ніж 2 мм, слід подбати про заміну. Також при натисканні на педаль можна почути скрипіння – це свідчить про знос колодок. 

Про потребу заміни задніх гальмівних дисків в сучасних авто сповіщає спеціальний датчик. Також Ви можете звернути увагу на підозріле полегшення натискання на педаль гальма, на зменшення об’єму робочої рідини і збільшення гальмівного шляху – все це сигналізує про те, що пора звернутися на СТО та оглянути диски і колодки.

Ми пропонуємо послугу заміни гальмівних дисків за ціною від 650 грн. Надаємо гарантію на роботу та деталі 1 рік або 24 тис. км пробігу. Для виконання нам знадобиться не більше однієї години. Всі запчастини є в наявності у нашому магазині. 

Погане функціонування гальмівної системи може призвести навіть до відмови гальм. Подбайте про безпеку власну та своїх пасажирів – запишіться в автосервіс Smotor для профілактичного обслуговування системи гальмування та заміну гальмівних дисків на Хендай і інші авто, а також для заміни гальмівних колодок.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks