image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна гальмівної рідини у Києві та Вишневому

Заміна гальмівної рідини: ціна в Києві

Заміна гальмівної рідини – важлива складова комплексного догляду за автомобілем. Наскільки часто проводити цей захід залежить від характеристик конкретного авто. Наприклад, гонщики змінюють цей засіб перед кожною гонкою. Для середньостатистичного водія часто замовляти послугу немає сенсу.

Як правило, заміна гальмівної рідини (ціна залежить від типу речовини та її якості) потрібна через 60 км пробігу. Виробники рекомендують міняти її щонайменше 1 раз на рік (максимальний інтервал становить 3 роки). Завжди необхідно враховувати специфіку транспортного засобу та інтенсивність його експлуатації.

Регулярно заливати нову рідину потрібно з кількох причин.

  • Згодом речовина змінює свою в'язкість, яка критично збільшується.
  • Також іншою стає температура кипіння – цей показник знижується.

Результат таких змін – закипання рідини після сильних навантажень. Погано спрацьовує педаль, відбувається деформація дисків. Все це призводить до поломок гальмівних циліндрів та поршнів супорта.

Заміна гальмівної рідини ціна

Скільки коштує заміна гальмівної рідини – питання, яке не повинно вас зупиняти та перешкоджати регулярному відвідуванню СТО. Послуга є бюджетною, при цьому вкрай важлива для безпечного переміщення в авто.

Міняти рідину необхідно з тієї причини, що при кожному натисканні на педаль крізь компенсаційні отвори проходить повітря, і його вплив на рідину загрожує змінами характеристик – в'язкості та температури кипіння.

Якщо ви дізналися, скільки коштує замінити гальмівну рідину, але не впевнені, чи потрібно вам це саме зараз, завітайте до СТО у м. Київ чи м. Вишневе. Фахівцеві автосервісу легко дізнатися про точний рівень вологи у засобі за допомогою професійного обладнання.

Також варто враховувати інші критерії якості рідини:

  • стійкість до різних робочих температур;
  • всмоктування вологи ззовні;
  • на поверхнях, що контактують із засобом, не утворюється корозія;
  • характеристики рідини зберігаються навіть при контакті з іншими матеріалами.

Діагностика в автосервісі – найкращий спосіб перевірити якість рідини. Рекомендуємо не змішувати різні суміші, і в жодному разі не додавати в старий засіб нову рідину. Ця типова помилка не тільки призводить до втрати грошей, але й підвищує небезпеку їзди на авто. Відвідайте наше СТО Smotor у Києві чи Вишневому, щоб дізнатися ціну за роботу із заміни гальмівної рідини та замовити послугу.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image 38 073 503-05-45
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image 38 098 722-59-77
image
ПН - ПТ: 9:00 - 20:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks