image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна масла у Хендай Соляріс у Вишневому та Києві

Заміна масла у Хендай Соляріс, як і для більшості інших автомобілів, потрібна кожні 10 тис. км. Якщо мотор піддавався перевантаженню, зволікати з заміною мастила і чекати, поки пробіг буде таким як у загальних рекомендаціях, не варто. На якість цієї важливої рідини можуть вплинути погодні умови, зокрема сильні морози і підвищена вологість, потрапляння великої кількості пилу, часті поїздки по поганих дорогах, перевезення важких вантажів та навіть часте перебування у заторах.

Процедура вимагає професійних навичок та відбувається поетапно:

Заміна масла у Хендай Соляріс у Вишневому та Києві – одна із послуг СТО Smotor. Багато уваги ми приділяємо саме першому етапові виконання роботи, ретельно підбираючи мастило за різними його характеристиками, і це не лише в'язкість. Важливо уникати використання рідини з присадками, додатками, переливання чи недоливання. Кожен аспект процедури враховується нашими фахівцями, а на виконану роботу надається гарантія 12 місяців або 10 тис. км.

заміна масла хендай соляріс заміна масла в кпп хендай соляріс київ

Заміна масла в КПП Хендай Соляріс

Також регулярної заміни вимагає мастило коробки передач автомобіля. Така заміна масла для Hyundai Solaris повинна проводитися кожні 60-80 тис. км пробігу (чи кожні 2-3 роки). Однак ці рекомендації можуть відрізнятися для автомобілів з автоматичною трансмісією та механічною.

Заміна масла у коробці передач – це важлива процедура технічного обслуговування, яка забезпечує правильну роботу трансмісії та тривалість її служби. Терміни та деякі нюанси можуть відрізнятися залежно від типу автомобіля, моделі та виробника, тому рекомендується дотримуватися рекомендацій, вказаних у посібнику користувача або отриманих від виробника автомобіля.

Заміна масла в КПП Хендай Соляріс (Київ, Вишневе) включає кілька кроків.

  • Підготовка автомобіля;

  • Злив масла;

  • Заливання нового масла;

  • Перевірка рівня масла;

  • Підготовка до експлуатації.

Варто довірити цю процедуру кваліфікованому фахівцю. Неправильне виконання може призвести до пошкодження трансмісії та інших проблем з автомобілем. Заміна масла в коробці передач Хендай Соляріс займає менше години та коштує від 300 грн. Для уточнення інформації та запису на СТО звертайтеся до менеджера автосервісу «Смотор».


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks