image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Заміна зчеплення на КІА Спортейдж у м. Київ та м. Вишневе

Комфортний і невеликий за розмірами кросовер від компанії Kia Motors – ідеальний варіант для міського життя. Заміна зчеплення на КІА Спортейдж є популярною послугою на автосервісах. Зчеплення відповідає за передачу обертів від двигуна до трансмісії, дозволяючи змінювати швидкість та керувати автомобілем. Проте, як і будь-яка інша деталь, воно може вийти з ладу і вимагати заміни.

Інколи достатньо встановити нову корзину, диск або вижимний підшипник. Саме з цих трьох компонентів і складається зчеплення. Під час діагностики фахівець перевіряє стан додаткових деталей, наприклад, кермових наконечників чи кульових опор, адже від них також залежить робота механізму. У деяких випадках потрібно цілковита заміна зчеплення на КІА Спортейдж у Києві чи Вишневому.

заміна зчеплення кіа спортейдж	 заміна зчеплення кіа спортейдж київ

Коли необхідно міняти зчеплення?

Ось кілька ознак того, що зчеплення виходить з ладу та потребує заміни:

  • Провисання педалі зчеплення, відчувається вільний хід;

  • Слизький або спотворений захват передачі, тобто автомобіль починає рухатися без реакції на відпускання педалі зчеплення;

  • Затримки або ускладнене перемикання передач;

  • Погіршення динаміки руху.

Як відбувається заміна зчеплення КІА Спортейдж на СТО (Софіївська Борщагівка)?

  1. Спочатку виконується демонтаж вихідних механізмів. Фахівці СТО знімають коробку передач та інші вихідні механізми, щоб дістати доступ до зчеплення.

  2. Після цього потрібно демонтувати старе зчеплення. Спеціалісти розбирають його, знімаючи диск та інші компоненти.

  3. Під час перевірки та очищення оцінюється стан всіх деталей задля виявлення ознак зносу та видалення з поверхні бруду і мастила.

  4. Монтаж нового зчеплення. Спеціалісти встановлюють новий диск, проводять регулювання та змащують компоненти мастилом.

  5. Збірка та повернення механізмів на місце – останній етап заміни зчеплення KIA Sportage 3.

Ми спеціалізуємося на корейських авто, особливо на марках KIA MOTORS, Hyundai та SsangYong. Ви можете записатися до нас на діагностику та розрахувати вартість надання послуги ще до початку її надання. Усі поломки, виявлені у процесі виконання роботи, усуваємо лише після того як клієнт проінформований і надав згоду на додаткові роботи.

Вартість заміни зчеплення складає від 3 тис. грн, а якщо, окрім ремонту основного механізму, потрібно замінювати інші запчастини, ціна розраховується індивідуально. Важливою перевагою установки нового зчеплення на сертифікованому СТО є те, що Ви обов’язково отримаєте гарантію – на 1 рік або на 24 тис. км пробігу. 

Запишіться на заміну зчеплення на KIA Sportage у Вишневому чи Києві. Зателефонуйте менеджеру автосервісу Smotor або залиште заявку на сайті. Усі запчастини та розхідні матеріли в наявності у нашому фірмовому магазині без націнок. 

Не ігноруйте ознаки зносу зчеплення, оскільки його невчасне обслуговування може призвести до серйозних проблем із коробкою передач та іншими вузлами автомобіля. Пам’ятайте: якщо автомобіль втрачає потужність або важко розганяється, це може бути результатом неефективної роботи зчеплення. Своєчасна заміна зчеплення на КІА Спортаж є важливою для Вашої безпеки та гаманця.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks