image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ремонт рульової рейки у Вишневому та Києві

Ремонт рульової рейки у Вишневому та Києві
Вартість

Вартість від 5000 грн

Час виконання

Час виконання 3-6 годин

Гарантія

Гарантія 6 місяців / 10 000 км

Всі запчастини

Всі запчастини В НАЯВНОСТІ

ЗАПИСАТИСЬ

Ремонт рульової рейки в Києві користується популярністю у автолюбителів. Популярність обумовлена ​​станом траси, частою зміною погоди, особливо в зимову пору року. Огляд та наступні заходи по ремонту повертають гарне функціонування деталі щоб усунути можливу небезпеку для водія, викликану несправність рухомої частини керма.


Самостійна заміна механізмів, які беруть на себе удари від доріг, покращують водіння по трасі, може привести до зниження надійності окремих частин. Результатом ремонту рульових рейок, ціна яких прийнятна автолюбителям, стає зниження безпечного руху на дорозі.Коли потрібно звернутися в сервіс і де відремонтувати рульову рейку


При перших неполадках авто підкаже власнику про проблему. В даному випадку, ознаками необхідності ремонту рульової рейки, ціна в Києві вказана на сайті, стають:

 • рухи керма при прокручуванні стають скрутними, з'являється «зажовування». Власнику доводитися повертати колесо зі значним зусиллям;
 • з'являються стуки, скрипіння в передній підвісці, відчутна віддача в колесо керма;
 • під час роботи насос гідропідсилювача починає шуміти;
 • рухливість керма - це відчувається під час різких поворотів;
 • на поворотах з'являються шуми, з рейки починає протікати рідина.

Перераховані вище ознаки повинні навести автолюбителя на питання - «де відремонтувати рульову рейку?». Найкращий спосіб - відправиться на найближче СТО в Києві, Вишневому. Майстри компанії мають необхідний досвід, знання, що дозволяють впорається з налаштуванням, провести відновлювальні роботи або повну заміну деталі. При перших неполадках, автолюбителю необхідно записатися на огляд до майстра СТО Smotor Київ. Невеликі тимчасові витрати, приємна ціна на послугу, експертна допомога - гідності сервісу. Звернувшись на станцію, власники отримують підтримку від професіоналів за зручну вартість. Скільки коштує ремонт рульової рейки детально зазначено на сайті компанії.


Ремонт рульової рейки - причини поломок


Автомобілісти Києва вважають основною причиною виходу з ладу важливої ​​частини - стан доріг, часта їзда по пересічній місцевості, на непризначеному для таких місць транспорті. Приводом поломки і необхідністю для ремонту рульової рейки, вартість якого вказана на сайті, є:

 • експлуатація машини, у якої змінений кут «розвалу-сходження». За рахунок зміненого стану, коливання при русі збільшуються, приводячи до поломки;
 • наявність люфту в підшипниках, редукторі, кульових спицях призводять до ремонту рульових рейок, ціна яких прийнятна в Вишневому;
 • порушення в балансуванні передніх коліс;
 • ослаблені важелі управління кермом, шарніри;
 • зміна в формі частин рульового приводу. Деформація розмірів деталей тягне до порушення в роботі з подальшою поломкою;
 • знижений рівень гідропідсилювача керма, експлуатація авто з його ушкодженнями;
 • несвоєчасна заміна рідин, масел, які знижують якість деталей, приводячи до швидких поломок, утворенню корозії.


Діагностика, ремонт рульової рейки Вишневе дають можливість уникнути великих поломок, запобігти більш дорогому ремонтові. Огляд на СТО у майстра в Києві - відмінний спосіб заощадити час, кошти, так як ціна огляду і перевірки значно відрізняється від ціни повної заміни, відновлення найближчих пошкоджених вузлів. 

Ремонт рульових рейок - ціна і робота від професіоналів

Після звернення майстра станції ТО приступають до вирішення проблеми. Спеціаліст проводить повний огляд, який допоможе зрозуміти справжню причину поломки, виявити місце неполадки і визначити тактику подальшого дії. Перевірка стосується не тільки рейок, але і поруч розташованих деталей - підшипники ступиці, кульові опори, тяга.


Ремонт рульової рейки складається з декількох основних етапів:

 • акуратний демонтаж рульового вузла, подальше розміщення в ремонтній зоні на верстаті;
 • очищення наявних деталей від сміття, грудок бруду, залишків старого масла спеціальними розчинами, призначеними для ремонту рульової рейки, ціна якого вказана в прайс-листі;
 • проводитися повторний огляд запчастин - майстер переглядає габарити, форми, щоб виявити можливий спрацювання окремих елементів, які підлягають не відновленню, а повній заміні;
 • установка нових комплектуючих, які відповідають вимогам;
 • зміна допдеталей (сальників, ущільнювачів), які стираються.
Ремонт рульових рейок, ціна Київ, Вишневе - робота професіоналів, які оперативно усувають несправності, проводять екстрену заміну частин. Ремонт рульової рейки від фахівців - можливість заощадити власний час, кошти.

Чому нам довіряють
image
Спеціалізований
сервіс
Ми ремонтуємо автомобілі корейського виробництва. Враховуючи складність більшості операцій цих марок, наш вузький профіль дозволяє виконувати роботи максимально якісно.
image
Висококваліфікований
персонал
Всі працівники регулярно проходять навчання та підвищують свої знання. Ми розмовляємо з Вами доступною мовою, без незрозумілих технічних термінів.
image
Високотехнологічне обладнання нового покоління
Все обладнання для ремонту Вашого автомобіля знаходиться на автосервісі Smotor. Ми слідкуємо за останніми тенденціями, та завжди попереду конкурентів.
image
Точна вартість послуг
роботи
Без Вашої згоди ми не проводимо додаткових робіт та не підвищуємо кошторис ремонту. Всі ціни та робота повністю прозорі для Вас.
image
Гарантія на виконані роботи та запчастини
Ми даємо одну з найбільших термінів гарантії на послуги ремонту та автозапчастини в місті. Ми цінуємо Вашу довіру.
image
Дотримання термінів
ремонту
Поспішаєте на зустріч? Ми розуміємо та поважаємо Ваш час. Автомобіль буде готовий в чітко обумовлений час. Без сюрпризів.
Наш автосервіс з парковкою — це ще одна перевага нашого сервісу. Закрита територія із обладнаним зручним під'їздом
Записатись на СТО
Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks