image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ремонт КІА в Києві і області


СТО Smotor виконує для КІА ремонт будь-якої складності і може надати комплексне технічне обслуговування. Вже понад 13 років ми працюємо в місті Вишневому, з радістю приймаючи в своєму автосервісі не тільки місцевих жителів, а й клієнтів з Києва та області. Хоч ми знаходимося і не в самій столиці, людям часто простіше доїхати до нас по вільній трасі, ніж стояти в пробках заради міських СТО.

СТО для KIA

Приїжджих киян ми тепло зустрічаємо, пригощаємо кавою і підказуємо затишні варіанти, де можна провести час поки не завершаться роботи з авто. Затримок не буде, тому що наші фахівці точно розуміють, скільки часу буде займати виконання тієї чи іншої послуги, і заздалегідь попереджають, коли можна забрати авто. Вийде може тільки швидше.


Чому варто робити ремонт KIA в СТО Smotor


Команда СТО Smotor - це працьовитий колектив, який ремонтує і обслуговує корейські автомобілі вже понад 13 років. Одна з основних наших спеціалізацій - авто марки KIA. Ми любимо ці машини, прекрасно в них розбираємося і знаємо, як підвищити їх довговічність і продуктивність.


Тобто, головна причина везти саме до нас на СТО КІА - спеціалізація. З 2010 року ми накопичуємо практичний досвід і постійно підвищуємо кваліфікацію в роботі з машинами цієї марки. Все це дозволяє нам не просто з упевненістю заявити, що ми надамо Вам якісний ремонт, але ще і підкріпити результат довгостроковою гарантією.


Крім цього є ще як мінімум 5 причин, чому кращий автосервіс КІА - це саме СТО Smotor:


Ваше місто Київ, Вишневе або будь-який інший з Київської області? Тоді ми знаходимося недалеко від Вас і будемо раді допомогти Вашому автомобілю стати ще продуктивніше в нашому автосервісі Smotor.


КІА ремонт і обслуговування


Важливо зрозуміти, що ми не просто ремонтуємо автомобілі, але і комплексно їх обслуговуємо. Наша компанія вважає за краще довгострокові відносини з клієнтами, тому ми не намагаємося вводити в оману людей або замовчувати про якісь несправності, щоб Ви заїжджали потім до нас знову з більш серйозною поломкою. Ні! Ми ведемо свій бізнес по-іншому.

Автосервис Smotor

Наші майстри намагаються розглядати технічну складову автомобіля комплексно, як живий організм. Якщо людина зламає руку, нерозумно буде намагатися вирішити проблему травами і знеболюючими, правда? А адже більшість автосервісів саме за цією аналогією і вирішують проблему своїх клієнтів. Деякі так діє через недостатню компетенції, інші ж роблять це усвідомлено, щоб люди незабаром приїхали до них знову. Майстри СТО Smotor спочатку вивчають всі неполадки  системи, які можуть мати зв'язок між собою. Далі вони знаходять точну причину несправності і тільки після цього якісно все відновлюють або замінюють старі запчастини на нові.


Який ремонт авто КІА виконаємо


Наш сервіс береться за ремонтні роботи та технічне обслуговування будь-якої складності. Ми з радістю візьмемо на себе:

Наш KIA сервіс прагне не тільки усувати нинішні неполадки, а й запобігати потенційним. Це допомагає своєчасно звернути увагу на проблему і виправити її. Такий похід дозволяє сильно заощадити, адже вдається вирішити невелику проблему «малою кров'ю» до того моменту, поки вона ще не переросла в більш серйозну проблему.


Які ще послуги пропонуємо


Крім діагностики та ремонтних робіт ми також надаємо можливість замовлення нових високоякісних запчастин для автомобіля KIA. Вам знайома ситуація, коли потрібна деталь підібрана, але Вам кажуть, що до того моменту поки вона приїде зі складу будуть потрібні дні, тижні, а іноді навіть місяці? У нас такого не буває. В наявності 15 000 запчастин!


Також наш сервіс KIA пропонує можливість вибору нового авто. У нашому інтернет-каталозі ви можете доглянути собі не тільки корейські, але і інші старі або навіть нові автомобілі.


Якщо Ви з Києва або міста Вишневе, тоді Вам точно не складе труднощів пригнати в наше СТО KIA вже сьогодні. Ми проведемо якісну діагностику, замінимо старі запчастини на нові або ж проведемо інші необхідні роботи. Виконуйте КІА ремонт тільки у досвідчених фахівців в СТО Smotor.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks