image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ремонт Lexus в Києві та області

Кожний транспортний засіб з плином часу втрачає свої первозданні функціональні властивості. Особливо це стосується авто, які використовуються в важких умовах.

Під найбільш значний удар потрапляють транспортні засоби з великим пробігом. В останньому випадку виробнича збірка майже не грає ролі. Великі показники на одометрі - ймовірність поломки навіть самого якісного автомобіля.

Наше СТО «Смотор» робить все можливе, щоб керування автомобілем Лексус приносило тільки комфорт. Тому ми пропонуємо широкий перелік послуг з ремонту та обслуговування авто Лексус.

Ремонт і обслуговування Лексус в СТО «Смотор» Київ


Регламент проведення технічного обслуговування вказано в паспорті від виробника. Але з огляду на більшості факторів таких, як:
Регулярність здійснення обслуговування авто Лексус збільшується. Також на періодичність впливає «вік» автомобіля. Чим старше транспортний засіб, тим частіше необхідно проводити технічне обслуговування.

Як проходить ремонт і обслуговування Лексус в СТО «Смотор»


  Наш техцентр використовує виключно сертифіковані комплектуючі. Для ремонту та обслуговування застосовуємо тільки якісні деталі. Тому ми гарантуємо високу якість сервісу.

Безпосередньо в технічне обслуговування входить заміна всіх обслуговуючих рідин, включаючи моторне мастило, рідина для системи охолодження і трансмісії, гальмівної рідини.

Крім цього, проводимо глибоке тестування, а потім ремонт або заміну паливних і повітряних фільтрів. Робимо заміну допоміжних елементів: гальмівних ременів, компонентів безпеки. Проводимо оперативну діагностику гальмівних колодок і дисків, оптимізуємо роботу вакуумних насосів гальмівної системи.

І це ще не все. У разі необхідності, фахівці СТО «Смотор» здійснюють додатковий перелік операцій з ремонту та обслуговування. Перелік заходів залежить від віку автомобіля, від його актуального стану і правильності експлуатації.

Чому варто звернутися в техцентр «Смотор»?


Використовуємо тільки оригінальні деталі та обслуговуючі рідини (ОР). Лінійка автомобілів Лексус використовує спеціальні типи ОР, тому застосування інших - гарантія виходу з ладу систем авто.

Надаємо тільки високоякісний сервіс. Для діагностування та ремонту застосовуємо сучасне обладнання. Тому гарантуємо швидкість і якість виконання робіт.

Пропонуємо найширший перелік послуг починаючи від сезонного обслуговування і закінчуючи капітальним ремонтом двигуна Лексус. Фахівці техцентру «мотором» гарантовано вирішать вашу проблему з автомобілем.

Для постійних клієнтів діють індивідуальні умови співпраці. Звертайтеся прямо зараз, і вже в найкоротші терміни ваш автомобіль буде знову на ходу.

 Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks