image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ремонт автомобілів на СТО SsangYong в Києві та області


СТО Smotor пропонує високоякісний ремонт SsangYong в Вишневому. До нас приїжджають власники автомобілів зі всієї Київської області, тому що розуміють, що ми справжні фахівці в обслуговуванні «корейців». Ми знаємо, які запчастини краще використовувати для машин SsangYong, усунення яких поломок може почекати, а яких ні та багато-багато іншого про цю марку авто.


Наша досвідчена команда працює, щоб Ваш транспортний засіб вирішував завдання на максимальному рівні продуктивності.

СТО Ssang Yong Киев и Вишневое

СТО Санг Йонг у Вишневому


Наш автосервіс Smotor спеціалізується на корейських автомобілях і успішно працює вже понад 13 років. Особливо хороші наші майстри в обслуговуванні машин марки SsangYong. Постійний практичний досвід роботи з авто цієї маркою і регулярне підвищення кваліфікації на навчальних курсах дозволили нам стати справжніми майстрами своєї справи. Ми ретельно відбираємо нових людей у свою команду, щоб зібрати колектив компетентних фахівців. Велика кількість позитивних відгуків про нас  і постійне додавання нових осіб до складу постійних клієнтів свідчать про те, що у нас це виходить.


Коли звертатися до СТО Smotor для ремонту Санг Йонг


СТО Smotor буде корисно Вам, коли потрібно:

Шукаєте хороший і доступний автосервіс SsangYong в Києві або Вишневому? Приїжджайте до нас на СТО Smotor. Почастуємо Вас ароматною кавою, знайдемо причину поломки Вашого авто і швидко її усунемо.


Які послуги надає наш автосервіс SsangYong


СТО Smotor надає повний комплекс послуг для корейських автомобілів:

Ми надаємо високоякісний сервіс для SsangYong, приділяючи увагу кожній найдрібнішій деталі. Візьмемося за ремонт будь-якої складності та не підведемо Вас.


Також при необхідності допоможемо з передпродажної діагностикою машини. У нас навіть є свій невеликий автопарк з новими та уживаними автомобілями, тому зможемо запропонувати Вам нові варіанти транспортних засобів  для купівлі.


Ви давно заїжджали в автосервіс Ссанг Йонг?


Щоб підвищити довговічність і безпеку автомобіля, необхідно завжди бути впевненим в його справності. Для цього потрібно регулярно відвідувати на своєму Ссанг Йонг сервіс, де можуть:

Зробити все це ви можете в автосервісі Smotor. Ми впевнені в якості послуг, що надаються, тому даємо довгострокову гарантію на виконані роботи.


Обслуговуючись на СТО Smotor, у Вас завжди буде чітке розуміння, коли потрібно заїжджати на сервіс для проведення плавного техогляду. Ми складемо для Вашої машини індивідуальний графік регулярного відвідування СТО, який збільшить довговічність і безпеку авто.

СТО Smotor г. Вишневе


13 років досвіду та інші переваги СТО Smotor


Наш автосервіс допомагає клієнтам зберігати максимальну продуктивність їх транспортних засобів з 2010 року. При прийомі клієнта ми точно називаємо йому ціну і термін виконання ремонтних робіт.


Є 7 основних причин заїхати на наш автосервіс Санг Йонг:

Автомобілі SsangYong які обслуговує СТО Smotor


Моделі автомобілів, які обслуговує СТО Smotor:

Вашому автомобілю потрібна діагностика або високоякісні ремонтні роботи в Києві? У 3 км від нього розташований наш сервіс Smotor, який готовий надати послуги на найвищому рівні якості. При цьому результат виявиться набагато дешевше і швидше, ніж в популярних СТО столиці. Плюс у нас можна не тільки відремонтувати машину, але і придбати на неї запчастини.


Заїжджайте на ремонт SsangYong тільки на СТО Smotor.


Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks