image м. Київ, М. Трублаїні, 37-В
Прокласти маршрут
image м. Вишневе, вул. Київська, 2
Прокласти маршрут

Ремонт Toyota в Києві та області

Якісна і своєчасна діагностика автомобіля - запорука успішної та тривалої експлуатації транспортного засобу. Особливо це стосується авто, куплених на вторинному ринку. Саме правильне техобслуговування автомобіля Тойота забезпечить тривалий термін життя транспортного засобу.

СТО «Смотор» пропонує сертифіковані послуги з діагностики та технічного обслуговування автомобілів Тойота. Наша станція оснащена всім необхідним обладнанням для виконання широкого спектру поставлених завдань.

Типи техобслуговування автомобілів Тойота СТО «Смотор»


Діагностика та обслуговування транспортних засобів включає в себе широкий перелік послуг з обслуговування та ремонту авто.

Технічне обслуговування передбачає наступний фронт робіт:
Регулярне проходження технічного обслуговування дозволить уникнути проблем з авто Тойота надалі. Залежно від періодичності та необхідності співробітники СТО «мотором» проводять як планове, так і сезонного техобслуговування. У разі необхідності здійснюємо передчасне технічне обслуговування.

Що включає в себе планове техобслуговування Тойота?


Головне завдання полягає в підтримці автомобіля в належному стані. Воно передбачає перевірку змісту палива і моторного мастила. Безпосередньо під час кожного планового техобслуговування перевіряють комплектацію транспортного засобу, перевіряють справність всіх вузлів транспортного засобу та ін.

У список планового технічного обслуговування входить перевірка електричних систем автомобіля, герметичності систем живлення, змащення та охолодження.

Залежно від віку транспортного засобу проводяться додаткові заходи. Останні припускають перевірку двигуна і всіх супутніх систем.

Ремонт Toyota та обслуговування автомобіля


Крім планового технічного обслуговування рекомендується проводити сезонні техогляд. Він передбачає підготовку автомобіля Тойота до переходу на наступний сезон. Такий тип ТО включає в себе заміну гуми, перевірка і заміна всіх рідин, заміну стандартного масла на зимовий, перевірка тормозних колодок та ін.

Залежно від специфіки експлуатації автомобіля може відрізнятися перелік заходів. При потребі, фахівці СТО «Смотор» проводять додатковий перелік обслуговуючих операцій.

Обслуговування та ремонт Тойота в Києві


Використовуємо тільки сертифіковані комплектуючі. Чи не встановлюємо дешеві китайські деталі. Тому надаємо гарантію на проведення робіт.

Здійснюємо всі види ремонтних робіт, включаючи капітальний ремонт двигуна Тойота, ендоскопію двигуна. Автосервіс знаходиться в Києві та Вишневому. Тому ви завжди зможете дістатися до нас, у зручний для вас місце.

Тому ви не переплачуєте за непотрібні операції, а платите тільки за те, що вимагає ваш автомобіль.

Для запису телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.

 Де ми знаходимося
м. Вишневе, вул. Київська, 2
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 067 503-05-45 image sto@smotor.ua
Відділ якості:
image skkr@smotor.ua
м. Київ, вул. Миколи Трублаїні, 37-В
image
ПН - ПТ: 9:00 - 18:00, СБ: 9:00 - 18:00
image 38 098 722-59-77 image sto@smotor.ua
Ми в соціальних мережах
sand-clocks